PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216015}

Autostopowicz

The Hitcher
5,8 14 590
ocen
5,8 10 1 14590
5,6 5
ocen krytyków
Autostopowicz
powrót do forum filmu Autostopowicz

trzyma w napięciu ,nawiedzony facet którego nikt nie może powstrzymać.

nathalie34

Mi także się podobał. A nawet bardzo ; )

kocham_horrory

A mozna zapytac, co sie wam w nim podobalo?

Eminey

to obejrzycie najpierw pierwowzór z 1986

nathalie34

A dlaczego on chciał zginąć i dał się zabić tej dziewczynie przecież mógł ja kilka razy załatwić i na końcu też bo ona miała opóźniony zapłon więc czemu dał się zabić jak uciekł z samochodu to przecież chciał żyć więc o co tu biega przyjacielu ???

ocenił(a) film na 7
snafii1979

psychol , niezrównoważony , takiemu wszystko w głowie , byle go zapamiętano , jest takich wielu , żal mi ich .....

ocenił(a) film na 7
nathalie34

Nie był to wcale zły film, jak na kategorię "uciekające kurczaki". Obsada też mi nie przeszkadzała, rola psychola była chyba nawet ponadprzeciętna. Sam fakt, że gość bawi się zwierzyną, a jej nie zabija na chama przy pierwszej okazji, stworzył atmosferę lekkiej zagwozdki (ostatecznie niezbyt wyjaśnionej), przez co widz nie przełączył do końca mózgu w stan oczekiwania. Także mnie film zaskoczył pozytywnie, bo myślałam, że będzie o wiele bardziej schematyczny.

nathalie34

dlaczego ? bo tu każdy film jest jechany przez ,,polskich krytyków'' i ta sama śpiewka wszędzie w każdym prawie komentarzu,, obejrzyj pierwowzór'' nie wiadomo o co im chodzi jak się czepiać że coś tu jest bez sensowne to i tam było przecież no ale .. ,,to był pierwowzór'' ciemnogród i tyle starego psa nie nauczysz nowych sztuczek a polak nie zaakceptuje żadnej zmiany, również uważam że bardzo dobry film nawet trochę urozmaicili niektóre sceny jak z tą stacją benzynową na początku. Jedno jest pewne NIGDY nie należy się kierować opiniami ludzi na tej stronie tylko poczytać sobie dla śmiechu.
Obrażają scenarzystów i komentują na temat sensu ludzie którzy w życiu nagrali może 5 min filmik swoim ,,super telefonem''. Pozdrawiam autorkę tematu :)

ocenił(a) film na 7
Prezess20

Dobrze to ująłeś , również pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones