PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603081}
10 247
chce zobaczyć
Avatar 3
powrót do forum filmu Avatar 3

Z ostatniej chwili co donosi nam BBC Cameron zmienił obsadę sequela! Wg oficjalnych informacji wygląda następująco:

Jake Sully - Steven Seagal (długo namawiany na rolę, zgodził się kiedy Cameron pokazał mu scenariusz z oryginalną historią kontynuacji nie odbiegającą od części 1).
Neytiri - Tina Turner (ważne by była murzynka a ta jest droższa [co z tego że wiekowa... Cameron ją odmłodzi z pomocą swoich speców od efektów tworzących 90% filmu], bo liczy się kasa...)
Zły porucznik z korporacji - Danny deVito (należy podkreślić że Na'vi są więksi, piękniejsi i szczuplejsi od Ziemian)
Operator czołgu (sam Cameron w epizodycznej roli)
Indianie amazońscy - plemiona Na'vi, którym użyczą głosu i dzięki zaawansowanej technologii będą urealniać mimikę twarzy

Wiemy tyle... Czekamy na kolejne doniesienia. oczywiście z BBC!

Alex_Tyler

Teraz będziesz to wszędzie wklejał, orzeszku? xD

Alex_Tyler

ale z ciebie debil!!!!!!!!!!!!!!!!

Bumblebee95

Zgadzam się.

KapitanOrzech

Nie zgadzam się. Avatar to dno okrutne i każdy kto jest chociaż odrobinę inteligentny to dostrzeże.

Mr_Grieves

Marna prowokacja

1/10 za nią

Próbuj dalej.

KapitanOrzech

Nie prowokacja tylko moje zdanie. Widocznie jesteś osobą która nie wymaga wiele od filmów.
"Żeby 3D było i żeby się zabijali!" - to twoja zasada, tak?

Mr_Grieves

No nie, oglądajmy na 3D tylko filmy o rybkach i dinozaurach.. A skoro Avatar dla Ciebie to dno, to Twoje zdanie. Krytyk się znalazł..

enia_zory

Avatar może nie jest dnem ale nie jest jakąś rewelacją. 8/10 to maksymalna ocena jaką powinni dawać najwięksi fani. Ode mnie słaba siódemka. Ten film to nie arcydzieło!

enia_zory

Kolejny inteligentny człowiek. Czy ja gdzieś napisałem, że uważam się za wybitnego krytyka? To było tylko moje zdanie. Nie mam pojęcia skąd się biorą tacy "avatarowi" idioci jak ty. Gdzieś was hodują?

Mr_Grieves

Powinni cię zamknąć w pojemniku kriogenicznym. ;-)
http://www.ultraaudio.com/features/pics/200605_shunyata_cryo.jpg

Sam_Worthington

Albo w kontenerze na śmieci niech go zamkną

Mr_Grieves

wyloguj się idioto.
skończ prowokacje.

Fuck_Tyler.com

Heh, każdy kto uważa, że Avatar to dno to od razu idiota? Lepiej ty się wyloguj bo nawet nie potrafisz przytoczyć żadnych argumentów, które obronią ten badziewny film (bo tego czegoś nie da się obronić?). Uspokój się bo przyjdzie mama i ci internet odłączy.

Mr_Grieves

Oj i już kolejna kłótnia. Każdy ma swoje zdanie na temat filmu. Ja osobiście byłem nim oczarowany (teraz trochę mi przeszło co nie znaczy że uważam go za słaby). Wiele razy już było udowodnione że można prowadzić kulturalną wymianę zdań po której każda ze stron jest usatysfakcjonowana. Jeśli jednak wolicie kłótnie to zapraszam http://www.filmweb.pl/user/kenexgro/blog/529190

kenexgro

jak zwykle dziecinni fani avatara z plantumem na czele bronią filmu.

Alex_Tyler

Z nimi nie wygrasz. Załatwisz jednego to na jego miejsce pojawia się 10 następnych.

Mr_Grieves

skończ pisać bzdury w stylu "Avatar to dno okrutne i każdy kto jest chociaż odrobinę inteligentny to dostrzeże.""

Fuck_Tyler.com

Cóż za trollowska teza.

Alex_Tyler

A dziecinni antyfani avatara jak zwykle go atakują. Załatwisz jednego to na jego miejsce pojawia się 10 następnych

Mr_Grieves

"Avatar to dno okrutne i każdy kto jest chociaż odrobinę inteligentny to dostrzeże."

wystarczy mi aby stwierdzić że jesteś prowokatorem,

Fuck_Tyler.com

Przysięgam ci, że takie jest moje zdanie i nie jest to w żadnym razie prowokacja. Tak ciężko zrozumieć, że komuś może się nie podobać ten badziew zwany Avatar? Ok, efekty specjalne to pierwsza klasa, ale scenariusz został napisany przez niedorozwoja. Gratulacje panie Cameron, wymyślił pan historię, która może się podobać tylko debilom i 12-latkom.

Mr_Grieves

Prowokacja. Sam o tym dobrze wiesz...

Skoro ty możesz pisać że "wymyślił pan historię, która może się podobać tylko debilom i 12-latkom." to ja mogę pisać "wymyślił pan historię, która może się NIE podobać tylko debilom i 12-latkom."

Mr_Grieves

"moje zdanie i nie jest to w żadnym razie prowokacja. Tak ciężko zrozumieć, że komuś może się nie podobać ten badziew zwany Avatar?"

tak ciężko nam zrozumieć że wyzywasz ludzi bo ci się film nie podoba

"może się podobać tylko debilom i 12-latkom."

plantum

Bo to troll

KapitanOrzech

widać, prawda? :)

KapitanOrzech

Gdybym był trollem to na pewno na tym koncie bym nie zbierał punktów. Prowokatorom prędzej czy później kasują konta, a ja na pewno tego nie chcę. Przepraszam, że Was wyzywałem. Oczywiście nie powinienem tego robić i obiecuję, że to już się więcej nie powtórzy. Po prostu tak na mnie działa każdy temat związany z Avatarem.

Mr_Grieves

"Prowokatorom prędzej, czy później kasują konta(...)"

Jesteś tego pewien? Jakoś tego nie zaważyłem. Jeśli w ogóle są tu jacyś moderatorzy, to chyba im mało płacą, bo jeśli już coś usuwają, to za skrajne przypadki.

A co do Ciebie - stary uspokój się trochę. Ja cię nawet trochę rozumiem (mam takie samo zdanie o tym filmie, co ty), ale przez takie "dialogi" nie da się tutaj normalnie funkcjonować, bo cię ktoś zaraz wyzwie, bo masz inne poglądy niż on.

PS. Pozdrowienia dla kenexgro. Właśnie zobaczyłem Twój blog. Podoba mi się ten pomysł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones