PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603081}
10 270
chce zobaczyć
Avatar 3
powrót do forum filmu Avatar 3

Tak wspaniałych ARCYDZIEŁ jak Avatar powinno być więcej.

KapitanOrzech

A takich osób na filmwebie jak Ty mniej...

ramilicious

Jestem jedyny i niepowtarzalny.

KapitanOrzech

I każdy to potwierdzi

KapitanOrzech

Ja także czekam na Avatara 2 i 3. Jeżeli Avatar w 2009 zrobił takie wrażenie na ludziach to nawet nie moge sobie wyobrazić co będzie w 2014.

driz1911

O tak. To będzie megaHIT!

driz1911

Każdy uważa jedynkę za arcydzieło.

Jezus_drugi

Nie sądzę...

KeiChan

Bo Bóg jest jedynym sędzią.

Jezus_drugi

A ty jedynym kretynem.

KapitanOrzech

Potwierdzam.

Daniel251

Potwierdzam Twoje potwierdzenie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paul_van_dyk_87

Uczę - a to jest różnica

KapitanOrzech

jestes tylko spamerem i botem avatara dajesz wszystkim slabe oceny ,zeby avatar awansowal a jeszcze nawet 2 nie wyszla a tu juz ,ze 3 wlasnie dzieki takim kolesiom jak ty z top 100 wylecial np.Obcy-8 Pasazer Nostromo ,ktorego oceniles na 3 debi lko ;) pozdro dla tych co sie ze mna zgadzaja

metiniarz11

I kolejny z błędną interpretacją. Nie tylko avatara oceniłem na 10 dziecinko.

KapitanOrzech

Jeszcze kilka innych gniotów dziecinko

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hajtus

No nie! Znowu ten syfiasty filmik z YouTuba. Otwórzcie fanclub filmików z tej marnej, amatorskiej serii po się nim jaracie jak mało którym. Dajcie im 10/10 i masturbujcie się przed nimi.

fellini1990

Arcydzieł dziecinko.

KapitanOrzech

Arcydzieło to dla mnie taka produkcja w której wszystko jest doskonałe.

helsinger

Avatar.

KapitanOrzech

Avatar to syf, a nie arcydzieło! 2/10

Vezo

Avatar to genialne arcydzieło a dając tak niską ocenę udowodniłeś że nie znasz się na kinie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nihooya

Nie dyskutuję z osobami na tak niskim poziomie jak ty.

użytkownik usunięty
KapitanOrzech

"avatar to genialne arcydzieło" hahahahahah :D nie rozsmieszaj mnie :) mam wrażenie że Ty się nie znasz na kinie ;] nihooya ma racje, avatar to gwóno z super efektami specjalnymi. Jaki ten film ma sens?

Kolejny sfrustowany troll który nie ma co zrobić w wolnym czasie. Jesli dziecinko nie dceniasz Avatara to znaczy że albo masz zaburzenia psychiczne, albo trollujesz.

KapitanOrzech

Rany daj że spokój tym ludziom. Ja też lubię Avatara, ale jeżeli ktoś nie lubi to nie znaczy to że jest trollem, lub ma zaburzenia psychiczne!

dardevon

Weź to wyjaśnij Orzechowi. On nie rozumie po ludzku, tylko po orzechowemu.

sandy97

ok. sandy
Zatem panie orzech proszę się skupić i z uwagą przeczytać tego posta - spróbuję się przebić przez pana grubą (niczym u orzecha kokosowego) skorupę i dojść do zawartości (wielkości orzecha laskowego):
Wyobraźmy sobie, że mamy dwie wiewiórki - jedna woli orzechy włoskie a druga jest amatorką orzechów laskowych. Ta pierwsza mówi że orzechy włoskie są lepsze, a ta druga mówi tej pierwszej, że jest głupią nie godną jakichkolwiek orzechów trolicą.
Czy to ma sens? - oczywiście że nie! Bo tak naprawdę orzech = orzech i każdy ma swoje wady i zalety. Niektórzy wolą jedne inni drugie, ale to nie znaczy że muszą się z tego powodu obrażać. I to samo dotyczy filmów - film = orzech ;)

dardevon

Dobre! Ale Orzecha coś nie ma (zbanowany?)
Obcy jest zły, bo stary a Avatar to arcydzieło i ci, co go nie lubią, to trolle -_-
Orzech nie rozumie, że są różne gusta. Jemu chyba tego nie da się wytłumaczyć.

użytkownik usunięty
Vezo

Potwierdzam. :)

KapitanOrzech

Dokładnie.

Loolishcamp

arcydzieło? eee, przesadzacie

plantum

ARCYDZIEŁO!!!

metiniarz11

Każdy ma ponoć swoje zdanie. Mu się nie podobał więc dał jedyne 3/10 ^^.

Loolishcamp

Mało.

KapitanOrzech

Ja też potwierdzę, że Orzech jest jedyny i niepowtarzalny :)

KapitanOrzech

Choć gardzę Twoim gustem, to zgadza się- jesteś jedyny i niepowtarzalny i taki...ten no...orzechowy.

KapitanOrzech

Nie każdy....Ja nie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ramilicious

To jest troll -_-

KapitanOrzech

Nie wiem czy to takie "arcydzieło".
Film wporządku, ale bez zachwytu.

deedarcia

No właśnie film dobry do obejrzenia, świetne efekty, niepowtarzalne krajobrazy i fajnie, że dodali problem tego nadprzewodnika, ale fabuła marna. Arcydzieło to nie jest, ale syf totalny też nie.

KapitanOrzech

syto!!!

KapitanOrzech

Wiesz,widzę że czytając przeciwne ci komentarze wpadasz w szał.Właśnie tak ludzie czują się po twoich prowokacjach na temat fenomenalnych filmów z XX w.Na Avatar mogą sobie popatrzeć z góry,tak samo jak na inne współczesne filmy.Te wspaniałe,nadzwyczajne i trudne filmy! "Dwunastu gniewnych ludzi"! "Requiem do snu"! Czy kiedykolwiek zauważyłeś coś takiego jak głębia filmu? One są jak studnia.Im film glębszy,trudniejszy,tym ciekawszy.A te dzieła które już powoli odchodzą? One nie mają dna!

Cho-Hi-Gang

"Im film glębszy,trudniejszy,tym ciekawszy"

Kłamstwo, to grzech. Idź do spowiedzi.

Jezus_drugi

nie lubię cię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones