PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299113}
7,4 790 438
ocen
7,4 10 1 790438
6,7 44
oceny krytyków
Avatar
powrót do forum filmu Avatar

Film zarobił prawie 3 miliardy dolarów (nie do uwierzenia..)

Ciekawe ile aktorzy dostali za rolę. Mówię tu o głównych aktorach grających role pierwszoplanowe.

No i ciekawe jaką stawkę mają już w Avatarze 2, 3 itd.. ?

Wie ktoś coś może na ten temat?

sewerynsenior

Czytałem kiedyś artykuł o tym temacie właśnie, nie pamiętam kwoty, ale z tego co wiem dostali naprawdę kupę pieniędzy, zwłaszcza Sigourney Weaver.

ocenił(a) film na 1
jacob_filmweb

Kupa musi być dobra, miliard much nie może się mylić.

UPADLY_WIDZ

a takie teksty trollom nigdy się nie znudzą

ocenił(a) film na 8
sewerynsenior

Myślę, że specjalnie zatrudnili nieznanych aktorów, żeby gaże były mniejsze.

ocenił(a) film na 8
qqryqu

Teraz to już będzie lekki zonk :D... bo taka Zoe Saldana jest już bardzo znana, Worthington też, choć on to jest straszne drewno. Jednak znając życie, to producenci się zabezpieczyli i pewnie podpisali umowę na całą trylogie. Nie licząc gwiazdy takiej jak Sigourney Weaver.

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

Sigourney Weaver jest znaną aktorką, to wiadomo. Ale nie wmawiaj mi, że Saldana i Worthington to np. Jolie i DiCaprio, tamci nawet po Avatarach nie są znani i nie wyciągną takiej kasy z filmu.

sewerynsenior

Kontrakt aktorzy podpisują przed premierą, a więc to ile film potem zarobi nie ma znaczenia na ich wynagrodzenie. Przypuszczam, że główni wykonawcy dostali po około 10 mln. Może Weaver 15 mln jako największa gwiazda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones