PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637247}

Avengers: Czas Ultrona

Avengers: Age of Ultron
7,2 208 081
ocen
7,2 10 1 208081
6,1 34
oceny krytyków
Avengers: Czas Ultrona
powrót do forum filmu Avengers: Czas Ultrona

Jestem rozczarowana tą częścią.
Dwie godziny zapchane akcją, niby nie można się na nim nudzić, ale po pół godziny człowieka to męczy.
Wprowadzenie nowych bohaterów także nie pomogło. Wypadli sztucznie w moim odczuciu.
No cóż. Szkoda. Dwa lata oczekiwania i takie byle co.
W dodatku na początku ta sztuczna scena w zwolnieniu, którą widzieliśmy w trailerze. Nuda.
No i w dodatku brak Lokiego, któremu mieli dać choć chwilkę. A był chyba tylko cień w wyobrażeniach Thora. Za to duży minus.
Stark też się nie wykazał w tej części.
Hawkey dostał więcej czasu ale i tak wiało nudą.
Watek miłosny - bez sensu wprowadzony ( jak Tauriel i Kili w Hobbicie ) Po co ?
Ogólnie zawiodłam się. Niby nie jest źle, ale oczekiwałam czegoś więcej.

ocenił(a) film na 8

nie znam komiksów więc to jest moja teoria i moja opinia, bo mnie jej postać się już znudziła...

użytkownik usunięty
sweetgirl_fw

No comment

ocenił(a) film na 8

why ?

ocenił(a) film na 6
sweetgirl_fw

A czy to prawda, że w tym filmie okazuje się że Hawkeye ma żonę i dzieci? Bo jak tak, to w ogóle mój shipp zatonął :/

ocenił(a) film na 8
Sayuki78

http://marvelcinematicuniverse.wikia.com/wiki/Laura_Barton

użytkownik usunięty
Sayuki78

Prawda. I co z tego?

ocenił(a) film na 6

I nic z tego. Po prostu podobała mi się chemia między tymi postaciami i miałam nadzieję, że może w drugiej części będzie jej więcej.

użytkownik usunięty
Sayuki78

post 2

użytkownik usunięty
Sayuki78

post 3

ocenił(a) film na 3
Sayuki78

To może Romanogers? T^T
Czyżbym była jedyną zwolenniczką?

ocenił(a) film na 6
Aspheris

Z tego filmowego uniwersum lubię tylko Clintashę :P

ocenił(a) film na 8
Aspheris

Nie jesteś jedynna :)

ocenił(a) film na 8
Belief

nie czytałam żadnych opinii, bo nie pokazywało tematów, dopiero jak dodałam i szukałam mojego to dostrzegłam, że już sa inne tematy w których mogłabym się wpisać, ale ich nie pokazało ...

użytkownik usunięty
Belief

moje też giną całkowicie założyłem nowy na Iron Manie 2 co prawda ważny nie jest no ale niestety :( jest tylko w hmmm najnowszych

Belief

To po co Wy oglądacie te filmy?! By sie poźniej wyzalać jakie one sa ch....we?!!! Ja tego nie ogladam, niepodniecam sie bo nie ma czym. Ide do kina raz i zapominam. Niedzielny odmozgacz,by wyjsc z domu.

ocenił(a) film na 8
peterson78

A kto się żali? Ja jeszcze filmu nie oglądałam. To, że napiszę o którymś, że jest słaby to jeszcze nie "żal". Poza tym jak masz wiedzieć, że film nie wyszedł jeśli go nie obejrzysz? A nie wszystkie te filmy są słabe. Nie rozumiem Twojego podejścia.

użytkownik usunięty
sweetgirl_fw

z tym wątkiem miłosnym aż tak zle ? hmmm Black Widow w komiksach też z wieloma kręci, na pewno aż tak zły?

ocenił(a) film na 8

nie jestem fanką romansideł, więc chociaż w filmie sci-fi mogliby mi tego oszczędzić

użytkownik usunięty
sweetgirl_fw

a ile to ma mniej więcej czasu ten wątek?

ocenił(a) film na 8

mi się dłużył,choć mógł trwać w sumie 5 minut, nie oglądałam z zegarkiem w ręce

ocenił(a) film na 6

Konkretny brak chemii

użytkownik usunięty
Vangelis7

no to w sumie dobrze :) i tak wiem że romansują bo Hulk będzie inaczej się zachowywać a potem wróci do normalności

użytkownik usunięty

.

ocenił(a) film na 7
sweetgirl_fw

Whedon ma jakiś fetysz na punkcie związku pięknej i bestii, Buffy, Angel.

sweetgirl_fw

Zgadzam się. Właśnie wróciłam z kina. Wróciłabym wcześniej ale mi inni oglądający drogę ucieczki zagrodzili i musiałam dosiedzieć do końca :/ Film jest nudny, kpine sobie z postaci robią, a fabula niby miała potecjał ale wyszła im tak debilnie że tylko oczami przewracać. Jednye dobre co mogę powiedzieć to to, że kilka kawałów im sie udało, czy warto dla nich było stracić prawie 3 godziy życia? nie.

ocenił(a) film na 10
sweetgirl_fw

A miałem nadzieje że Quicksilver wystapi w ca .cw

sweetgirl_fw

Możesz napisac czy byla scena po napisach ?

użytkownik usunięty
_maxas_

Po napisach jest tylko pierwsza scena i jest w niej Thanos scena wprowadza do infinity war i trwa tylko 15 sekund

ocenił(a) film na 7

Haha Maniakowy_Fan, widzę że nie oglądając jeszcze filmu wiesz o nim więcej niż nie jedne co już oglądał :P

użytkownik usunięty
oscilek

Bo już widziałem scenę po napisach co w tym dziwnego

ocenił(a) film na 7

Nie no nic, po prostu widzę jak bardzo jesteś tym filmem zainteresowany. Z innych twoich wypowiedzi wiem że jeszcze tego filmu nie oglądałeś a posiadasz na jego temat bardzo dużą wiedzę. Ciekawe czy nie wyjdzie Ci to na złe, bo jak już w końcu pójdziesz na ten film to będziesz miał wrażenie że oglądasz go już drugi raz. Chyba że nie sprawia Ci to problemu.

użytkownik usunięty
oscilek

Aż tak źle nie będzie na pewno nie gorzej niż z Hobbitem

ocenił(a) film na 8
sweetgirl_fw

Niestety film w 100% sklania sie w strone PG 13
60% to akcja / 20% Bohaterowie / 20% Fabula.....
Ja Rozumiem ze film jest glownie dla Nastolatkow ... Ale nawet oni czasem maja przeblyski Inteligecji...
Za akcje film dostaje 10 za cala reszte slaba 6 .Bardzo slaba 8 , gdyby nie sentyment dal bym 7.
Jak dla mnie film mogl by sie nazywac Iron Man 4 ... Poza starkiem reszta bohaterow praktycznie nie istnieje.
Thor cierpi na zanik tkanki mozgowej, Cap to uosobienie Politycznej Poprawnosci, Hulk i Romanow sobie romansuja(Boze a myslalem ze romanse Bioware to ......)jedyna postac ktora jest swietna to Vision.Ogolnie film Dobry ale wolal bym bardziej dojrzala wersje.

użytkownik usunięty
Sabcio1234

Ale co do romansu Black Widow w komiksach jak i w filmach romansuje z każdym. A pytalem się osoby czy ten romans razi napisała że nie, a dlatego romansują bo Banner będzie się inacyej zachowywać

W komiksach nigdy nie romansowała z Bannerem.

użytkownik usunięty
sweetgirl_fw

Znikające posty 1

sweetgirl_fw

Zjechałaś film, a dałaś 8. Sama sobie przeczysz...

ocenił(a) film na 8
piczympoom

bo nie jest zły , przynajmniej lepszy od innych, ale nie wystarczająco

ocenił(a) film na 6
sweetgirl_fw

Ale z tego co piszesz to jest gorszy od czołówki marvela:
Iron man 1, Avengers 1, Captain America 2, Strażnicy galaktyki.

ocenił(a) film na 8
piczympoom

Jest coś takiego jak sentyment :]

ocenił(a) film na 8
thorin3

YEP :)

ocenił(a) film na 9
sweetgirl_fw

Moim zadaniem film trzyma poziom. Najprawdopodobniej nie podszedł wszystkim do gustu z przyczyny dwóch filmów, którymi MCU nas rozpieściło, mianowicie CA-WS i GoG. Sam byłem przez moment zaskoczony jedną ze scen. Quicksilver jest o wiele lepszy niż DoFP, Scarlet mogłaby mieć trochę więcej charyzmy. Normalnie dałbym 7/8, ale 9 jest za easter eggi i to co nadejdzie w trzeciej fazie.

użytkownik usunięty
sweetgirl_fw

Zgadzam się. Wątek miłosny w ogóle niepotrzebny! Człowiek w trakcie filmu sam się do niego zniechęca nawet mimo tej ekscytacji przed, bo po prostu się nudzi. Hawkeye, czyli moim zdaniem bardzo świetna postać, grana przez tego aktora jest tak słaba, że na moje mogłoby go w ogóle nie być! Zaś postacie, które chciałem zobaczyć najbardziej, czyli Vision i Ultron moim zdaniem mega. Tego drugiego można było zobaczyć w zwiastunie, więc największą niespodzianką dla mnie miał być Vision. Świetnie zrobiony, gra aktorska także bardzo mi przypadła do gustu. Scena w trakcie końcowych napisów bardzo interesująca i zachęca do oczekiwania następnej części filmu :) Bardzo dobry pomysł z wprowadzeniem więcej Hulka.
Nie mogę mówić o rozczarowaniu, bo osobiście jestem fanem X-menów, więc z o wiele większą niecierpliwością czekam na X-men: Apocalypse.

użytkownik usunięty

Ale Black Widow w komiksach też ma wątki miłosne... Poza tym z tego co wiem romans to nie jest to jest spowodowane innym zachowaniem Bannera :p

użytkownik usunięty

Zmienia to fakt, że nudzi to film? :P Poczekajmy, aż pójdziesz do kina i ocenisz...

użytkownik usunięty

może i nudzi, też się boję o ten wątek ale liczę że film mnie nie zawiedzie :)

użytkownik usunięty

Myślę, że bedziesz zadowolony :)

sweetgirl_fw

Mam kilka pytań i zżera mnie ciekawość.Co tak wkurzyło Hulka tym razem, że czarna wdowa musiała go wyciszyć w tym lesie.Czy ostatnia scena rozgrywała się w Asgardzie,. Faktycznie Thor dostał kosza od Foster czy to była ściema???

użytkownik usunięty
blossom_3

Hulk był chyba kontrolowany ale nie jestem pewien :P w Asgardzie tego co wiem sceny nie ma są wizje Thora, Lokiego też nie ma :P

a z tą Jane to ściema?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones