PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637247}

Avengers: Czas Ultrona

Avengers: Age of Ultron
7,2 208 071
ocen
7,2 10 1 208071
6,1 34
oceny krytyków
Avengers: Czas Ultrona
powrót do forum filmu Avengers: Czas Ultrona

Jestem rozczarowana tą częścią.
Dwie godziny zapchane akcją, niby nie można się na nim nudzić, ale po pół godziny człowieka to męczy.
Wprowadzenie nowych bohaterów także nie pomogło. Wypadli sztucznie w moim odczuciu.
No cóż. Szkoda. Dwa lata oczekiwania i takie byle co.
W dodatku na początku ta sztuczna scena w zwolnieniu, którą widzieliśmy w trailerze. Nuda.
No i w dodatku brak Lokiego, któremu mieli dać choć chwilkę. A był chyba tylko cień w wyobrażeniach Thora. Za to duży minus.
Stark też się nie wykazał w tej części.
Hawkey dostał więcej czasu ale i tak wiało nudą.
Watek miłosny - bez sensu wprowadzony ( jak Tauriel i Kili w Hobbicie ) Po co ?
Ogólnie zawiodłam się. Niby nie jest źle, ale oczekiwałam czegoś więcej.

sweetgirl_fw

Taka krytyka i 8/10? Dziwne postrzeganie.

użytkownik usunięty
Szejku

tak tak, ty dałbyś 5/10 nie ośmieszaj się

Ty się nie ośmieszaj fanboyu.

użytkownik usunięty
Szejku

przyszedłeś i zaczynasz robić burdel... więc rób go jak chcesz ale ja idę dalej od ciebie do twojego poziomu się nie zniżę

Adios

To ty robisz burdel małoletni fanboyu, idź stąd. Powiedziałem coś autorowi tematu, a nie ci, więc nie przeszkadzaj, nie pyskuj i idź stąd.

ocenił(a) film na 8
Szejku

co za dzieci...

użytkownik usunięty
Szejku

dobra przepraszam

ocenił(a) film na 8

;)

użytkownik usunięty
sweetgirl_fw

zmieniłem o nim zdanie po prostu ktoś mi wpoił że on jest hejterem, ale udowodnił że nie :)

ocenił(a) film na 6
sweetgirl_fw

Większość recenzji brzmi w ten sposób:"Czas Ultrona to nie jest zły film tylko dający radość z seansu średniak". No cóż ocenię sam jak pójdę do kina ale wychodzi na to ,że przejęcie sterów przez Russo to dobra decyzja(Zimowy Żołnierz bardzo mi się podobał-obok pierwszej częśći Iron Mana najlepsza produkcja ze stajni Marvel/Disney).

użytkownik usunięty
Kruchy_serious

zgadzam się ;)

użytkownik usunięty
sweetgirl_fw

Słaba "recenzja". Brak większych konkretów i poruszenia kwestii techniczno/muzycznej. Tylko jakieś subiektywne wywody i narzekanie na akcję która jest przecież podstawą takich produkcji. Na dodatek nieracjonalnie wysoka ocena w stosunku do dosyć krytycznego tekstu. Łapka w dół.

ocenił(a) film na 8

to nie recenzja tylko subiektywna ocena, chyba ci się działy pomyliły

użytkownik usunięty
sweetgirl_fw

Więc nie ma większego znaczenia. Znów łapka w dół:)

Wychodząc z takiego założenia każda subiektywna opinia i zauważenie paru rzeczy które komuś się nie podobały nie ma znaczenia.

użytkownik usunięty
Szejku

Jeśli nie jest poparta jakimiś sensownymi argumentami to nie ma większego znaczenia. Jeśli ktoś woli poważniejsze DC albo nie lubi filmów akcji z PG-13 i tylko dlatego mówi że Ultron jest do bani to dla mnie taki głos jest nieważny. Tak samo bez znaczenia są teksty w stylu nędza bo nie ma Lokiego albo jest jakiś romans. Jak chcesz jedynki to oglądaj jedynkę. To jest Age of Ultron a nie Avengers 1.

Czyli wszystkie twoje hejty na DC są nieważne, miło że wyjaśniłeś.

użytkownik usunięty
Szejku

Hejt to jest wtedy jak ktoś ocenia nisko tylko dlatego że jest humor albo pisze że film dla dzieci bo ma PG-13, nie uwzględniając jednocześnie pozostałych aspektów składających się na produkcję. Prędzej to dotyczy fanów DC niż Marvela. Marvel jest bardziej tolerancyjny i jednocześnie świadomy swojej przewagi:)

Czyli twój hejt się łapie do tej definicji, bo ty też hejtujesz ze względu na jakieś pierdoły. A to za mało humoru, a to za poważnie.

użytkownik usunięty
Szejku

Mówiąc o powadze DC. Czy przypadkiem nowym Jokerem nie został Marilyn Manson?

użytkownik usunięty

To są dopiero jaja.

O, znowu hejt. :D

użytkownik usunięty

.

użytkownik usunięty
Szejku

...

ocenił(a) film na 8

co ty masz z tymi kropkami ? jakieś schizy czy co ?

sweetgirl_fw

Może dlatego że postów czasami nie widać ..

ocenił(a) film na 8
wort801

taki bug mi się jeszcze nie zdarzył...

sweetgirl_fw

No widocznie mało piszesz :) ja miałem i dość duża cześć forumowiczów w tej sprawie nawet tematy na forum głównym były żeby to poprawić .

ocenił(a) film na 8
wort801

wyczuwam niecenzuralne słownictwo ...

użytkownik usunięty
sweetgirl_fw

niestety tu nie chodzi o niecenzuralne słownictwo

http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Kiedy+naprawicie+problem+z+postami ,2621873?page=6

tylko o to te błędy trwają już 6 tydzień czy 7 nawet

sweetgirl_fw

Jednak nie o to chodzi :)

sweetgirl_fw

http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/PROTEST+%21%21%21+Co+to+ma+by%C4%8 7,2632652 jak widać dyżo osób ma z tym problem na przykład wczoraj twojej odpowiedzi nie widziałem ....

użytkownik usunięty
wort801

dokładnie filmweb jednak ma to w nosie :P

wort801

Post 2

ocenił(a) film na 8

ale jakoś ty nie potrafisz podać argumentów tylko dopisuje swoje subiektywne bzdety

użytkownik usunięty
sweetgirl_fw

Jak obejrzę to na pewno coś napiszę.

użytkownik usunięty
Szejku

...

Aerosol ma sposób myślenia jak stary komunista. Najlepiej w ogóle się nie odzywać, bo nic nie ma znaczenia.

ocenił(a) film na 8

na szczęście aerozole szybko się ulatniają i nie zostaje po nich ani śladu
;)

ocenił(a) film na 7
sweetgirl_fw

Zaczynam się obawiać o ten film. Najczęściej było tak że filmy na podstawie komiksów na początku ich wyświetlania dostawały same 10. Zawsze jest tak że na premierowe pokazy chodzą raczej zapaleni fani gatunku którzy jak wiadomo zawyżają trochę średnią. Po jakimś czasie jak film obejrzy szersza widownia ocena najczęściej spada. Pod tym widzę pierwsze oceny i ani razu nie widziałem 10. Czyżby ten film był po prostu słaby, czy fani filmów na podstawie komiksów dojrzeli i potrafią uczciwie ocenić film który oglądają?

użytkownik usunięty
oscilek

Wiesz po Zimowym żołnierzu mieli duże oczekiwania. Generalnie też mam ale

ocenił(a) film na 3
sweetgirl_fw

Tak szczerze - czego sie spodziewalas po kolejnym amerykanskim zapychaczu nastawionym na kase, tani humor i efekty specjalne? Ja juz przed obejrzerniem wiem, ze wystawie temu filmowi 6/10, bo na wyzej po prostu nie zasluguje, ogladalem juz kilkansacie filmow jak ten. A poza tym glowny target to wycieczki szkolne i osoby do 12 roku zycia.

użytkownik usunięty
sweetgirl_fw

Brak Lokiego? No i co z tego? Marvel ma tak bogatą bazę złoczyńców, że może bezproblemowo postawić na kogoś nowego. To jest Marvel Cinematic Universe, a nie Loki Cinematic Universe.Tak, wiem Lokim jarają się kobiety, bo jest przystojny i taki niejednoznaczny i wiele z nich ciągnie do kina właśnie dla niego, poza tym to autentycznie najlepiej zbudowany czarny charakter ze wszystkich filmowych Marvela ... ale jezu, jako przeciwnik avengers jest już położony na łopatki, tak naprawdę jest słaby bez uciekania się do sztuczek większość avengersów ma go na tzw hita.

Dante99 nie znasz się, ten film jest słaby. Tak mówi mój syn chociaż nie oglądał tego filmu. Ja nie oglądałem śmierci w Wenecji, ale myśle, że ten film jest dobry. Jak napiszesz mi, że napisałem, że śmierć w wenecji jest dobra to napisze ci, że kłamiesz bo jest zła. Mój syn ma to po mnie wiesz, rozdwojenie jaźni itd.

użytkownik usunięty
tata_katedry

Rozumiem tato katedry i zgadzam się. Syn dobrze się sprawuje?

ocenił(a) film na 10

Brak Lokiego to nie problem, on sam pojawi się w 2 kolejnych filmach, więc jest ok. Szkoda tylko,że sami twórcy udzielali wywiadu, w którym mówili o tym,że jednak cameo będzie. Spader ma świetny głos, więc Ultrona będzie się dobrze oglądało.

ocenił(a) film na 7
sweetgirl_fw

a gdzie niby film ogladałas? czy oceniasz zwiastuny ?

ocenił(a) film na 8
k_makarowicz

jak się chce to można obejrzeć. ja oglądałam cały film

ocenił(a) film na 7
sweetgirl_fw

ano faktycznie dla chcacego nic trudnego :)

użytkownik usunięty
k_makarowicz

a może tak za granicą? premiera na czerwonym dywanie już była więc hmm o co ci chodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones