PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 648
ocen
8,1 10 1 201648
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Hełm dla Thanosa!

ocenił(a) film na 8

Rozumiem, że twórcy stwierdzili, iż zbroja nie jest potrzebna gdy ma rękawicę. Jednak niech zostawią mu chociaż hełm... Stwierdzili naprawdę że w zbroi pewnie był zbyt cukierkowy. Jednak obecnie nie ma klimatu z komiksu i nie jest zbyt dostojny. Wysarczy dodać mu hełm i będzie git.

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

Kto jest za tym, żeby zrobić jakąś petycję po angielsku i zbierać głosy wszędzie gdzie się da - łapka w górę.

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

Stary... W zwiastunie były 2 sceny z Thanosem więc nie wiadomo jak będzie w całym filmie. Poza tym film jest już skończony także no

ocenił(a) film na 8
Sebastian2232

Czytałeś wypowiedzi twórców? To oni ''twórcy stwierdzili, iż zbroja nie jest potrzebna gdy ma rękawicę.''

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

No więc wszystko jasne. Też średnio podoba mi się Thanos bez zbroji i hełmu bo w GotG wyglądał świetne Ale cóż i tak nic mi nie zepsuje tego widowiska

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

Człowieku. Thanos nie ma zbroji ponieważ jest podczas wędrówki której celem jese zbieranie jest kamieni. Thanos to traktuje jako coś alla jego duchowa droga. Po co mu zbroja dla niego to coś w stylu spokojnej pielgrzymki. Nie przewidział że po drodze trafi na AVENGERS

Sebastian2232

Jest gdzieś ten zwiastun dostępny ? ;>

ocenił(a) film na 8
Zgrywus90

Jeśli wciąż nie znalazłeś i jesteś zainteresowany, to daj jakiś mail, a ci go wyślę. Ściągnęłam go na kompa, bo może i to jakoś cegłówki, ale jest :P

ocenił(a) film na 9
Bianka_Lg

Możesz mi dać. Widziałem ale już go nie ma a pliku by się przydał r.flak9@gmail.com

Zgrywus90

taki oficjalny zwiastun będzie 20 października jakoś tak ale już na you tubie jest ale nie na całym ekranie.Rozpoczyna się on od pokazania strażników galaktyki jak lecą na ziemie i po drodze spotykają Thora

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

Bez tego hełmu wygląda bardziej potwornie

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

Hełm i zbroja powrócą u Thanosa ;)

Alex_Tyler

Ciekawy jestem jak będzie wyglądała walka Thanosa z Hulkiem . Ale mówie wam że Thanos to będzie cięzki przeciwnik dla Avengersów z tą rękawica ,a każdy z kamieni ma jakąś moc i nawet bez rękawicy Thanos ma dużą siłe w łapie. I jeszcze loki i Thanos ma jeszcze 4 pomocników co będą z nim wspólpracować.Ale na końcu na pewno Avengersi wygrają bo 4 części będzie inny przeciwnik na pewno.

ocenił(a) film na 10
scorpion6

Sludzy Thanosa w komiksie nie byli tak silni, dea w trailerze z Comic con widać, że Thanos ma tylko 2 kamienie

scorpion6

Zebys sie nie zdziwil jak przez wiekszosc filmu bedziesz mial pomagierow Thanosa, a samego Thanosa pod koniec filmu i dopiero w nastepnym wiecej Thanosa.

Gozer_Traveler

Gozer przecież juz mówili i pisali w necie że 4 cześć nie będzie związana z infinity war i że to będzie odrebny inny tytuł

scorpion6

No i co z tego wynika? Nic. Ma premiere w 2019, wiec pewnie tylko tytulu nie bedzie miala wspolnego. Wpierniczanie innego wroga, zaraz po Thanosie ktory byl zapowiadany od 2012, jest bez sensu.
To tylko takie gadanie zeby was nakrecac.
W straznikach tez byla zapowiadana postac na lewitujacym tronie, chociaz bylo wiadome, ze pojawi sie Thanos to ludziska i tak spekulowaly o jakichs innych postaciach.
Tyle w temacie.

scorpion6

Juz nie wspomne o ilosci bohaterow. Pojedynek z Thanosem nie moze zmiescic sie w jednym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones