PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684049}

Bóg nie umarł

God's Not Dead
6,3 50 596
ocen
6,3 10 1 50596
3,2 4
oceny krytyków
Bóg nie umarł
powrót do forum filmu Bóg nie umarł

partii politycznej. Przecież to woła o pomstę do nieba!! Argument, że moralność nie ma SENSU istnienia bez BOGA jest tak obrzydliwe jak tylko można to sobie wyobrazić. Chrześcijanie nie mają monopolu na dobro! Więcej, chrześcijanie (nie wszyscy, ale większość) to największa grupa hipokrytów i zakłamańców jaka chodziła po ziemi. Wiara, że BÓG sprawi, iż samochód się naprawi i pojedzie jest tak infantylny, że budzi mój pusty śmiech. Idźmy dalej. Po co WIERZYĆ, że samochód pojedzie? Trzeba wierzyć, że ksiądz będzie umiał latać. To przynajmniej miałoby sens. To właśnie bogactwo księży stoi jak najbardziej w sprzeczności z chrześcijaństwem i całą tą wiarą w Boga. Bałwochwalstwo jakie prezentuje ten film jest świńskie. Przedstawianie chrześcijaństwa jako jedynej i prawdziwej wiary... brak mi słów. Propaganda, propaganda, propaganda. Szkoda w ogóle mojego czasu żeby pisać choćby jeszcze jedno słowo o tym czymś.

mnulka

"Więcej, chrześcijanie (nie wszyscy, ale większość) to największa grupa hipokrytów i zakłamańców jaka chodziła po ziemi."

Te... a w Krużewnikach słyszała kiedy o muzułmanach? Jak nie to nich poczyta i wypluje te płynące jadem słowa z gęby.

ocenił(a) film na 1
mnulka

Czasem warto poczytać co się na świecie dzieje, zamiast czerpać wiedzę z pudelka. ;)

ocenił(a) film na 1
KLAssurbanipal

Tak, siedzę zamknięta w czterech ścianach, w kącie, i kiwając się "czerpię wiedzę z pudełka".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones