PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119007}

Bękarty diabła

The Devil's Rejects
6,3 14 985
ocen
6,3 10 1 14985
6,5 8
ocen krytyków
Bękarty diabła
powrót do forum filmu Bękarty diabła

Klasyka Wrodzona

ocenił(a) film na 10

Dla mnie ten film już od 5 minut po obejzeniu stał się klasyką :D Otis śpiący z trupem Chirliderki rozwalił mnie na łopatki haha xD Film 10/10 nie moge dać wiecej niestety :( POLECAM!

ocenił(a) film na 8
homer700

z tym filmem jest jak z extasy,po łyknięciu go po 5 minutach masz odlot na marsa,następnie budząc sie obok martwej chirliderki ;) 10/KLASA SAMA W SOBIE!!

ocenił(a) film na 9
Imperator_8

Kurde zgadzam się! 10/10!
Naprawdę dobry klimat, dobre zdjęcia i realizacja. Wybija się ponad gorową papkę jaką many w kinach.

ocenił(a) film na 9
homer700

Z całą pewnością rewelacja. W filmie cały czas coś sie dzieje. Potężna dawka psychopatycznego humoru. Świetna gra aktorów.

ocenił(a) film na 9
VectorSS

Ma zadatki aby stać się klasyką. Film Zombie jest jednym z lepszych hołdów dla kina eksploatacji lat 70 w tej dekadzie i możliwe że niesłusznie niedocenianym.
Na każdym kroku czuć styl reżysera- czarny humor, gore, świetnie nakreślone postacie psychicznej rodzinki, momentami duszna atmosfera itp. Do tego świetnie dobrany soudtrack.

ocenił(a) film na 5
robert_28

klasyka??? koło klasyki to to nawet nie stało

ocenił(a) film na 9
czapczyk

czapczyk , nie znasz się i tyle :P
Rzeczywiście film zupełnie inny niż pierwsza jego część. Jednak chyba ta bardziej mi się podoba gdyż za horrorami nie przepadam (boję się) a to jest wspaniały, psychodeliczny film drogi.

ocenił(a) film na 8
m_ca

A przed chwilą w innym poście napisałem, że to świetny horror i kino drogi w jednym. No, miło przeczytać, że ktos się ze mną zgadza :d A "chłopiec" powyżej rzeczywiście się nie zna, skoro ocenia film z kukłą (czyt. Steven Seagal) na dyszkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones