PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119007}

Bękarty diabła

The Devil's Rejects
6,3 15 004
oceny
6,3 10 1 15004
6,5 8
ocen krytyków
Bękarty diabła
powrót do forum filmu Bękarty diabła

Stracił ten niesamowity klimat częsci pierwszej , ale za to ma niezwykły klimat lat 70:)
Ps. Ten szeryf jest chyba bardziej chory niż cała ta rodzinka razem wzięta

Viggo_2

A ja powiem tak, jesli ktos naprawde polubil jedynke za jej kilmat, niech Bekarty sobie podaruje. Ja rozumiem, jesli Rob by stworzyl nie kontynuacje tylko ddzielny film byloby nawet niezle, ale w porownaniu z HO1000C Bekarty traca wszystko, zniklo gore, zniknela wariacka atmosfera, znikneli mieszkancy domu, ktorzy byli przykladami prawdziew porabanych amerykanskich psychopatow i szalencow, w dwojce sa juz jedynie zwyklymi mordercami /zwlaszcza metamorfoza "mamuski" mnie porazila, bo nagle stala sie kompletna odwrotnoscia tej osoby, ktora byla w jedynce. Po za tym, jak slowo daje, bylem swiecie przekonany ze siwy to ojciec rodziny! A tu sie okazuje... sami se zobaczcie, ja do konca seasnu nie moglem przyjac do wiadomosci, ze to Zombie dopowiada za scenariusz. Czyli film nawet dobry, ale jako kontynuacha nie sprawdza sie absolutnie, gdzie mu do HO1000C, ktory byl znakomitym powrotem do korzeni, czyli niskobudzetowych horrorw z lat 80, ktore naprawde bylo ciekawe /a nie to nowoczesne badziewie, ktore miast straszyc usypia/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones