PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137747}

Bękarty wojny

Inglourious Basterds
8,0 590 779
ocen
8,0 10 1 590779
8,6 52
oceny krytyków
Bękarty wojny
powrót do forum filmu Bękarty wojny

Niedorzeczności

ocenił(a) film na 5

W tym barze niedorzeczna strzelanina. Niedorzeczny brak obstawy kina żydówki przez wojsko. Niedorzeczne właścicielski kina co by było sprawdzone. Ogólnie film niedorzeczny

Jak ktoś chce oglądać kino akcji bez myślenia jest ok. jak lubi aby coś było logiczne to jest to film nie więcej niż na 4

ocenił(a) film na 9
hetmantomekh

Dałeś dziewiątki niedorzecznemu Asteriksowi i niedorzecznym Gwiezdnym Wojnom. To nie kino historyczne tylko Tarantino.

ocenił(a) film na 10
radiogluw

Trzeba mieć specyficzny gust aby dać 10 Shaolin soccer a Tarantino ocenić na 5 :).

użytkownik usunięty
MySlaws

A gdzie jest napisane, że jak Tarantino to mam dawac minimum 9 - hm ?

ocenił(a) film na 10

Oczywiście,że nigdzie. filmy Tarantino są specyficzne. Są inne. Powiedziałbym, że trzeba się z nimi oswoić. Wtedy twórczość Tarantino może się spodobać. To chyba trochę jak z Monty Pythonem.

hetmantomekh

Czepianie się słowa niedorzeczny jest niedorzeczne.

ocenił(a) film na 9
hetmantomekh

Filmy Tarantina są niedorzecznie niedorzeczne i za to je kocham.O to tu chodzi. Jeśli chcesz dobre kino historyczne to polecam dokumenty :)

ocenił(a) film na 8
hetmantomekh

pewnie gdyby wszystko było "dorzeczne" to by Hitler wyszedł cało i historia byłaby taka, jaką znamy z książek historycznych i naszych marnych żyć w zasranym świecie i kraju co 44 lata w komunie trwał. mi się podobała ta alternatywna wizja. była taka... przyjemna. brakuje dobrze opowiedzianych alternatywnych historii, od ekranizacji "Alvina Stwórcy" po wszelkiego rodzaju wizje militarno-polityczne na przestrzeni wieków. ta była naprawdę dobra. jeden z lepszych filmów, jaki ostatnio oglądałem (tak, oglądałem go dopiero kilka dni temu, taki wstyd xD)

hetmantomekh

Równie dobrze można się przyczepić do aryjskiej urody oddziału żydowskiego (oprócz sierżanta)
Ogólnie to 9/10 - mocny film!

ocenił(a) film na 8
hetmantomekh

przecież to Tarantino, a nie kino historyczne

ocenił(a) film na 1
hetmantomekh

Dlaczego Polacy nie robią westernów? Bo ich nie czują. Tarantino bierze się za z historię, ale jej nie czuje i powstają gnioty, jak bękarty i django. Pisanie, że to przecież Quentin, a nie kino historyczne oznacza, że reżyser nie może stworzyć słabego filmu, no nie? Bo największą jego chałę da się tak wybronić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones