PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137747}

Bękarty wojny

Inglourious Basterds
8,0 591 025
ocen
8,0 10 1 591025
8,6 53
oceny krytyków
Bękarty wojny
powrót do forum filmu Bękarty wojny

Ulubiona scena?

ocenił(a) film na 10

Moja to wycinanie swastyki, lanie bejsbolem i najlepsza : udawanie Włochów

ocenił(a) film na 10
boddy

Cała scena w barze, w szczególności ujęcie twarzy Anglika po tym jak gestapowiec powiedział że bez względu na to co się stanie oni dwaj nie wyjdą już z tego baru.

ocenił(a) film na 10
boddy

Kiedy Raine pyta Landę czy zdejmie swój mundur. Szwabek miał pełne portki.

Odnośnie tej sceny- skuwali mu łapy tylko po to, żeby za minutę mu je rozkuwać? Choć z drugiej strony- pewnie go skuli, żeby się nie rzucił na Aldo, tuż po tym, jak zastrzelił tego drugiego szwaba.
I druga scena, kiedy Hitler wychodzi i się pyta "Masz gumę?" A trzecia to napierd@l@nie do tych szwabów w kinie.

PIOTREKPK19

podoba mi się początek filmu taka trochę gra nerwów poza tym jeszcze scena z bejsbolem .

ocenił(a) film na 10
boddy

zdecydowanie wycinanki na czole są genialne :P i "włoska" scena! prawie się popłakałam ;D ogólnie uważam, że Pitt genialnie zagrał w tym filmie! jest tak "amełykanski", że bardziej się nie da ;)

ocenił(a) film na 9
edzio_88

Pitt przeszedł samego siebie, choć na początku myślałem, [po scenie z odprawą żydów] że Waltz byłby w tej roli znacznie lepszy; ale obaj znakomici.

ocenił(a) film na 8
woleszczuple

Jak dla mnie to on w momencie premiery wyglądał jak Don Vito, chyba nie trzeba tłumaczyć kto to był? :P

ocenił(a) film na 8
boddy

Jak Włosi się przedstawiali to było piękne :) Margheriti :)

ocenił(a) film na 10
boddy

Oczywiście Włosi w kinie, wycinanie swastyk ale scenę którą znam na pamieć (po angielsku) i była bym ją w stanie wyrecytować gdybyście mnie obudzili o 12 w nocy to scena przemówienia Aldo do Bękartów

ocenił(a) film na 10
ussia4

he he ja też: My name is leutienant Aldo Rain and I need eight soldiers! Eight jewish american soldiers..............

ocenił(a) film na 8
boddy

Tak jak ktoś wspomniał powyżej - gdy hitler pyta strażnika "masz gumę?"
I gdy Waltz wyjął dziwaczna fajke w domu farmera.
Cały film jest świetny, ale takie drobnostki są rewelacyjne.

boddy

ostatnia scena, gdy wycinają landowi swastykę

ocenił(a) film na 8
boddy

- Włoska scena ;)
- Jak Pitt walnął Waltza z bani
- Wstawka o Hugo

Ogolnie caly film to najlepsza scena.

ocenił(a) film na 9
boddy

początek

ocenił(a) film na 10
boddy

1. scena z Shosanną gdy przygotowuje się do premiery, robi mape-up (jak Indianin w barwach wojennych) i kadry z okrągłym oknem- cudo
2. pierwsza scena z Landą i La Padite
3. scena spotkania Shosanny i Landy w paryskiej kawiarni,
4. no i wycinanki kurpiowskie na czole Landy
10/10

ocenił(a) film na 10
boddy

Rozstawianie ,,Pań" przez Lande bije wszystko.

ocenił(a) film na 9
kubixer11

Pierwsze 20 minut, scena gdy Landa odwiedza Periera LaPadite to mistrzostwo świata.

ocenił(a) film na 9
boddy

1) seans w kinie
2) scena, w której jeden nazista dostaje kijem baseballowym od Donowitza, a drugi sra w gacie (wyglądał komicznie)
podobał mi się też "przerysowany" Hitler i uśmiech na twarzy Landy za każdym razem gdy rozwalał jakiegoś Żyda

ocenił(a) film na 9
efka93

-sceny z Hitlerem ( za komizm)
-sceny z Zollerem, bo to moja ulubiona postać, a zwłaszcza scena w operatorni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones