PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4403}

Błękit nieba

Blue Sky
6,7 1 961
ocen
6,7 10 1 1961
Błękit nieba
powrót do forum filmu Błękit nieba

prosze o zakonczenie

ocenił(a) film na 10

nie obejrzalam do konca, jak sie zakonczyl ten cudny film????

ocenił(a) film na 6
Maggie1980

A więc tak, Hank podnosząc na głos sprawę szkodliwości promieniowania naraża się przełożonym za co podstępem zostaje umieszczony w szpitalu psychiatrycznym, to na pewno pamiętasz.. Kobieta, czego raczej nikt by się wcześniej nie spodziewał osądzając jej frywolny styl życia i stosunek do swojego małżeństwa, jakby na przekór wszystkiemu teraz robi wszystko by odzyskać człowieka którego naprawdę kocha. Przeszukuje rzeczy męża znajdując w nich jego raporty na temat testów atomowych "Błękit nieba", wie że mogą stanowić one poważną kartę przetargową. Odnajduje kowbojów którzy ucierpieli przy okazji pierwszej próby bombowej (ich dane także w tych raportach znalazła), prosi ich o zeznania w tej sprawie. Jej determinacja jest tak silna, że nawet na końcu sama wdzierając się konno na wojskowy teren na którym właśnie ma zostać przeprowadzona kolejna próba atomowa, ryzykuje własne życie by ją przerwać i by zwrócić na siebie uwagę i wojska i reporterów. Carly zostaje schwytana, lecz taki był jej plan. Przesłuchującemu ją dowódcy mówi o wszystkich dowodach jakie posiada i grozi powiadomieniem mediów, jeżeli jej mąż nie zostanie natychmiast wypuszczony. Jej szantaż i pewna postawa siebie działają i Hank wychodzi ze szpitala. Nie zajmują się więcej tą sprawą, mężczyzna rzuca pracę w wojsku i calutka szczęśliwa rodzina po przeżytym swego rodzaju katharsis wyrusza autem przed siebie, gdzie Hank zostanie wykładowcą akademickim a Carly jego już na zawsze wierną żoną. Wzruszające, nie?

Ps. Sorry że tak późno :)

ocenił(a) film na 10
Argento251

Wzruszające:) Bardzo przyjemny film, swietna gra głównych bohaterów. Dawno go ogladalam, ale mam nadzieje, ze znowu go puszcza

ocenił(a) film na 6
Maggie1980

Puszczają go na nPremium jeżeli to Ci się przyda..

Maggie1980

Jeśli ten film jeszcze Cię interesuje, to ja do mam na dvd, z lektorem. P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones