PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650690}

Błękitna laguna: Przebudzenie

Blue Lagoon: The Awakening
6,0 17 939
ocen
6,0 10 1 17939
Błękitna laguna: Przebudzenie
powrót do forum filmu Błękitna laguna: Przebudzenie

coś w sobie miała magicznego, a tu masakra i do tego wszystko kończy się na balu. America

ocenił(a) film na 3
h3b4n

Tutaj mamy dno osiągnięte przez twórców, oraz zmarnowanie potencjału scenariusza.
Chyba wystarczyło nic nie robić żeby nie zepsuć...

użytkownik usunięty
h3b4n

Jedynka super, dwójka ok, trójka nudna, przewidująca amerykańska głupota

h3b4n

Dzięki za spoiler.

ocenił(a) film na 5
h3b4n

Mnie osobiście odrzuciło zachowanie głównej bohaterki, jak odrzuciła chłopaka z którym tyle przeżyła. Aha.

ocenił(a) film na 3
KeThA

Właśnie dlatego tak mocno obniżyłem ocenę. Co to w ogóle za sztuczne boczenie się na siebie? Najpierw ta się boi, że zobaczą ich rodzice, potem on przychodzi na jej imprezę i stoi z boku jak kołek. Woła ją, ale ona nie może zostawić gości, więc on się obraża. Potem patetyczna scena w szkole - on siedzi na schodach smutny jak listopadowa noc, ona jest 100 metrów dalej, widzi go, ale nie podejdzie. Potem dzwoni do niego, ten oczywiście nie odbiera, bo po co?
I na końcu stoi zmoknięty, zamiast wejść do środka. No ja pierniczę!
Rozumiem, że w wielu filmach kochająca się para nie jest ze sobą, bo zdarzenia losowe im na to nie pozwalają, ale tutaj wystarczyło pogadać.

ocenił(a) film na 8
h3b4n

Pierwsza? Czyli która? Wątpię, żeby tutaj wypowiadające się osoby faktycznie mówiły o pierwszej błękitnej lagunie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones