PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650690}

Błękitna laguna: Przebudzenie

Blue Lagoon: The Awakening
6,0 17 939
ocen
6,0 10 1 17939
Błękitna laguna: Przebudzenie
powrót do forum filmu Błękitna laguna: Przebudzenie

kiepski i to jak !

ocenił(a) film na 3

Ale pierdoły ! Stylówa na wyspie , bluzeczka przez 3 miesiące nietknięta brudem , fryz jakby u fryzjera , usta umalowane ! Pełen makeup u panny . Rany ! Co to mialo być?

nathalie34

i do tego brak zarostu u chłopaka xd

ocenił(a) film na 3
Faraon_5

Faktycznie ! Następny banał xd

ocenił(a) film na 6
nathalie34

Od zarostu proszę się odczepić, bo w LO też nie miałem. Mnie raczej zastanawia jak zdołała nie zaciążyć po permanentnych igraszkach z kolegą.

ocenił(a) film na 3
odysekgln

Nie zaciążyć ? Są na to sposoby , nie potrzeba prezerwatyw . Jak w liceum nie miałeś zarostu ? To ile miałeś lat ? Widać że prymus , congrat.

odysekgln

brak zarostu w liceum?? sorry kolego ale chyba coś z tobą nie tak, u mnie pierwszy zarost pojawił się już w 2 klasie gimnazjum, a w liceum musiałem się już golić codziennie xd

ocenił(a) film na 6
odysekgln

Mieli się odczepić od zarostu, a stał się on tematem przewodnim ;d No cóż, niektórzy już w okresie pregimbazjalnym mogą poszczycić się bujnym dziewiczym wąsem (niekiedy także dziewuchy), u innych jest on ledwo zauważalny jeszcze w średniej- kwestia genów, hormonów, typu skóry etc. A korzystając z faktu, że jesteś kobietą... Jak czujesz, skąd ta diametralna zmiana nastawienia Emmy do Deana po opuszczeniu wyspy?

ocenił(a) film na 3
nathalie34

Kiepski to mało powiedziane!. Cały film opierał sie na nieścisłościach i błędach. Miałem wrażenie że rodzice głównych bohaterów mają wy*ebane czy dzieciaki sie odnajdą czy nie :D Odwalili maniane z prywatnym poszukiwaniem jakby tylko chcieli uciszyć sumienie że coś jednak próbowali zrobić. Pomijając już błędy które wymieniłaś to trzeba zwrócić uwage na samo zachowanie głównych bohaterów. Raz sie kłócą a następnie "przepraszają" i tak w kółko. Rozwaliła mnie scena kiedy po udanej nocy dziewczyna rano wstaje a chłopak jest na nią tak zły jakby to ona zabiła mu matke. Wyścigu z panterą nawet nie bede komentował :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones