PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650690}

Błękitna laguna: Przebudzenie

Blue Lagoon: The Awakening
6,0 17 939
ocen
6,0 10 1 17939
Błękitna laguna: Przebudzenie
powrót do forum filmu Błękitna laguna: Przebudzenie

pare rzeczy mnie tak totalnie smieszylo... ale nie bd mowila co bo nie bd spoilerowac ;p
wiele rzeczy mnie zastanawia, skoro tam byli tak dlugo to jakim cudem ona nie miala okresu, nie
zaszla w ciaze, nie miala czym sie golic a byla gladziutka i wygladali tak dobrze...
nie ogarniam niektorzych rzeczy
ale ze wzgledu na widoczki POLECAM slicznie tam jest, w paru momentach lzy mi naplynely do
oczy, ogolnie spoko daje 7 ;)

ocenił(a) film na 7
lenka110

ja mam zawsze takie samo odczucie gdy dziewczyny są porywane, albo tak jak tutaj lądują na bezludnej wyspie, że to są jakieś mutantki skoro przez 3 miesiące nie muszą się golić, myć głowy szamponem żeby włosy były puszyste itp. W sumie najbardziej nurtuje mnie ten okres bo nawet jakby raz go nie dostała to była tam trochę dłużej i, mimo że nie miała okresu nie była też w ciąży.
Aż normalnie zazdrość mnie łapie i chcę wylądować czasem na bezludnej wyspie :P

ocenił(a) film na 10
mrauuu11

Skąd wiesz ze nie miała okresu? Może nie mieli potrzeby informowania o tym w filmie. Mnie bardziej dziwi coś innego. Jeśli wierzyć tłumaczeniu to gdy spytał się jej z kim on miała swoj pierwszy raz to jak on mogl nie zauważyć ze z nim?

ocenił(a) film na 7
start2013

Może szybko przysypała to piaskiem,żeby nie zauważył, albo nie miała błony dziewiczej. Jest też opcja że to badzo spostrzegawczy gość i nie zauważył tylko poszedł spać :p

ocenił(a) film na 10
mrauuu11

Ja tam wybaczam im te błędy za to ze grała ładna aktorka :d a tak wgl nie wiesz gdzie można obejrzeć film z lektorem? Bo zamiast oglądać to ja czytam ale napisy szybko migna i lipa...

ocenił(a) film na 7
start2013

mam taki sam problem niestety,że jak czytam film to nie oglądam. Ale z tego co wiem to nie ma tego filmu z lektorem, bo sama ostatnio szukałam. Niestety trzeba to jakoś przeboleć. Ale poszukaj może akurat ktoś na jakąś stronkę go wrzucił. Powodzonka

ocenił(a) film na 10
mrauuu11

na samym początku filmu koleżanka powiedziała, że dopiero dostała pierwszy okres, a jak wiadomo okres na początku jest nieregularny, więc te 3 miesiące mogła go po prostu nie mieć :D ale mnie też zastanawiało, dlaczego jest jak to ktoś wyżej napisał "gładziutka" xD

ocenił(a) film na 7
asika05

ja teraz wymyśliłam,że przed wyjazdem do (o ile się nie mylę) Trynidadu poszła na depilację laserową i dzięki temu była tak jak napisałaś "gładziutka". Bo jak wiemy efekt takiego zabiegu to ok. 3 miesiące xD

ocenił(a) film na 10
mrauuu11

W piątek o godzinie 15:05 będzie ten film leciał na HBO kto będzie tak dobry i go nagra a potem wrzuci gdzieś na stronę? Bo zapewne bedzie lektor a ja oczywiście canal+ mam a HBO nie...

ocenił(a) film na 7
start2013

niestety też nie mam HBO :(

ocenił(a) film na 10
mrauuu11

Kurcze miałem nadzieje, w końcu bym obejrzał normalnie a nie trochę przeczytał, trochę popatrzył i nie wiedzieć o co chodzi. Nie ma to jak zrezygnować z HBO bo 5zł taniej i i tak nie ma niby co oglądać... Ja jakoś miałem co ;p

ocenił(a) film na 7
start2013

też zrezygnowałam z HBO,ale wtedy uznałam,że nie ma co oglądać,a teraz jak na złość co chwile leci coś ciekawego xD

ocenił(a) film na 10
mrauuu11

Wrzucają nawet nie wiadomo kiedy ;p

kinoman .tv/film/blekitna-laguna-przebudzenie

ocenił(a) film na 8
lenka110

Wydaje mi się, że film nie miał na celu przedstawiać wszystkiego w dosadny i realny sposób. Przesłanie było inne - to w zasadzie luźny film obyczajowy, bardziej dla nastolatków. Gdyby chcieli przedstawić to bardzo realnie, to pierwszy raz bohaterki byłby bolesny i widać byłoby krew. A on nawet nie zauważył, że była dziewicą. To samo z zabiciem pantery - udało mu się to z łatwością, więc też mało realne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones