PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30704}

Błękitna laguna

The Blue Lagoon
6,4 34 224
oceny
6,4 10 1 34224
4,3 3
oceny krytyków
Błękitna laguna
powrót do forum filmu Błękitna laguna

Cenzura w filmie

ocenił(a) film na 8

Zauważyliście, że prawie każda scena z nagą Brooke Shields była ocenzurowana?
Chociażby wszystkie zbliżenia na piersi. W jednej scenie było widać jakieś brzydkie obwisłe piersi, a nawet jej ręce. Pomarszczone i z piegami, a wcześniej pokazywali Brooke i miała inną skórę.
Poza tym w scenach gdy była pokazywana od tyłu to również zapewne nie była Brooke. I oczywiście sceny "karmienia" dziecka to również nie ona.

pawel_nowakk

Byłoby dziwne gdyby pokazali o_o
Ona grając w tym filmie mogła nie mieć nawet 15 lat!

ocenił(a) film na 8
Saori89

W innych filmach pokazywali, więc w tym też mogli.

pawel_nowakk

Cały czas to była ona ;) wczoraj leciało na Super Polsat i nie było żadnej cenzury ;)

ocenił(a) film na 8
djbasstronic

Nie pisz bzdur. Dobrze widać że to nie ona. Ona była tylko pokazywana w całości z przyklejonymi do piersi włosami.

pawel_nowakk

Nie piszę bzdur bo wiem co widziałem :) z resztą oglądałem z moją więc trudno mieć jednocześnie te same zwidy skoro ona też widziała :) owszem, miała włosy do piersi ale gdy była scena np jak leżała a tamten ją macał to nic nie było ocenzurowane i to była ona, z resztą wygogluj sobie zdjęcia ;)

ocenił(a) film na 8
djbasstronic

Nie bądź naiwny bo jeszcze nic nie wiesz na temat montażu filmów i dublerek. W scenach gdzie było widać piersi zastępowała ją dublerka. Zauważ że były widocznie piersi bez jej twarzy. Zastanów się dlaczego. Jeśli w filmie nie pokazują nagości dziewczyny i jej twarz zarazem to prawie na pewno to była dublerka.
Jeśli producent filmu nie chce oszukać widzów to ukazuje nagość w normalny sposób, a nie urywki ciała.

pawel_nowakk

Nie...nic nie wiem...znamy się? nie. Więc nic o mnie nie wiesz ;) to raz a dwa to nie jest film w którym ukazuje się nagość w normalny sposób i tyle w temacie. Ja kończę i Ty też lepiej skończ bo zaraz jeszcze mój życiorys podasz i będzie obciach ;)

ocenił(a) film na 8
djbasstronic

Po prostu na przyszłość nie pisz bzdur. Można znaleźć w internecie informacje, że miała w tym filmie dublerkę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
djbasstronic

Nic matole do ciebie nie dociera.

pawel_nowakk

Kozak w necie? jakie to POLSKIE, to Ty się zaciąłeś i ględzisz w kółko to samo. MATOLE.

ocenił(a) film na 8
djbasstronic

Kretyn z ciebie. Napisałem ci jedynie jak było w tym filmie z tą aktorką, a ty się plujesz.

pawel_nowakk

Bo pitolisz w kółko to samo jakbyś się zaciął, kretynie.

ocenił(a) film na 8
djbasstronic

Bo ty idioto nadal upierasz się przy swoim, a kupę wiesz.

pawel_nowakk

Ja tylko czytam Twój zawias, idioto. Wciśnij reset ;)

ocenił(a) film na 8
djbasstronic

Ja ci tylko odpisuję idioto, bo zabawny z ciebie idiota :)

pawel_nowakk

haha jaki młot XD

ocenił(a) film na 8
djbasstronic

Młot z ciebie faktycznie.

pawel_nowakk

Naprawdę jesteś taki głupi czy tylko udajesz? :D

ocenił(a) film na 8
djbasstronic

Ty na pewno nie udajesz debila.

pawel_nowakk

a daleko jeszcze? :D

ocenił(a) film na 5
djbasstronic

Nawet tu w ciekawostkach jest podane, że w nagich scenach zastąpiła ją dublerka.

ocenił(a) film na 8
pawel_nowakk

Brooke Shields w filmie "Ślicznotka", bardzo dobrym zresztą, występowała w całkowicie nagich scenach i nikt jej tam nie zasłaniał, ani nie dublował, a była jeszcze młodsza niż tutaj.

ocenił(a) film na 8
Shyne

Ale to dawne czasy. W późniejszych latach już takich filmów nie robiono.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones