PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715135}
5,9 18 269
ocen
5,9 10 1 18269
5,4 15
ocen krytyków
BFG: Bardzo Fajny Gigant
powrót do forum filmu BFG: Bardzo Fajny Gigant

Nie rozumiem tych pseudo recenzji, ze film słaby, że reżyser się nie popisał...
Ludziska, najlepszymi recenzentami są dzieciaki, moja trójka bite blisko 2h siedziała z otwartymi buziami oglądając bajkę z przejęciem. Są zachwycone. Przedział wiekowy 5-7 lat.

Gedeon_Kupidura

Potwierdzam, dzieci najlepszymi recenzentami!!! Mój syn był zachwycony! Wiek 6 lat.

ocenił(a) film na 6
Gedeon_Kupidura

Bo Bajki. Są nie tylko dla dzieci. Ja, jako dorosły, też oczekuje czegoś od bajek... Mam 19 lat i kocham oglądać bajki, bo w niejednej odnalazłem smaczek i dla mnie ;).

MatioSization

U mnie podobnie
Moja 6-ciolatka w domu ze skupieniem przejrzala 2/3 filmu co i tak jest sukcesem.
A i mi sie film podobał, zabraklo mi tylko info czemu olbrzymy staly sie zke.

ocenił(a) film na 3
Gedeon_Kupidura

W zamyśle, ta produkcja miał też być dla dorosłych.
Wiadomo, że dzieciakom się podobało. Im podoba się prawie każda bajka.
Ta opowieść była zrobiona na siłę.
A przemądrzała główna bohaterka była największym minusem całej produkcji.

ocenił(a) film na 8
_Mika_a

"Wiadomo, że dzieciakom się podobało. Im podoba się prawie każda bajka."
Po tym wnioskuję, że nie wiesz o czym piszesz ...
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
Gedeon_Kupidura

Wiem co piszę.

ocenił(a) film na 7
_Mika_a

Chyba nie do końca. Nie znajdziesz dziecka, któremu spodoba się każda bajka jaką mu podsuniesz. To po prostu nierealne. A dlaczego? To może być dla Ciebie nowość ale dzieci tez mają wyrobione pewne preferencje. Może nie tak rozwinięte jak dorośli, ale jednak

ocenił(a) film na 3
Paulina1995

Dlatego napisałam PRAWIE każda bajka.

ocenił(a) film na 6
_Mika_a

Główna bohaterka mnie trochę drażniła

ocenił(a) film na 3
roland_roland

Była okropna.

ocenił(a) film na 7
roland_roland

Czy przypadkiem osoby, które narzekają na główną bohaterkę, nie oceniają jej przez pryzmat polskiego dubbingu? Bo moim zdaniem w oryginale w ogóle nie była denerwująca i dobrze grała.

ocenił(a) film na 4
Gedeon_Kupidura

No jakoś moje dzieci olały ten film (10-12)

ocenił(a) film na 8
000TikTak000

5-7 lat, a 10-12 trochę różny wiek.

Gedeon_Kupidura

fajny awatar :) doktorze

ocenił(a) film na 8
Gedeon_Kupidura

Dokładnie. Mój wtedy 5 latek był zachwycony. Wrócił i domu bawił się w łapanie snów za co posłuzyła mu ciastolina i słoiczki po deserkach młodszego brata. Jako dorosły widz równiez mam innne oczekiwania.. ale jeżeli dziecko z zaciekiawieniem ogląda produkcję, a później działa to na jego kreatywność i wyobraźnię to jestem jak najbardziej na TAK.

ocenił(a) film na 4
Gedeon_Kupidura

Czy ta bajka może być terapeutyczna dla 8letniej dziewczynki, która boi się ciemności, czy raczej skutek będzie odwrotny?

ocenił(a) film na 6
Gedeon_Kupidura

a ja nie rozumiem taki pseudo komentarzy. Jesli tak to zaloz tym recenzentom konta na filmwebie i niech sobie recenzuja bo w twoim komentarzu zadnej recenzji nie ma oprocz wspomnienia ze komus tam sie film podobal. Nie wszystkim musi sie podobac to samo. Nie wiem czy to tak ciezko zrozumiec.

ocenił(a) film na 8
Gedeon_Kupidura

Moje corki (8 i 5) zachwycone. Dla mnie i zony calkiem dobre kino.

ocenił(a) film na 7
lockeabr

Zgadzam się. Ja, żona, i szkraby dobrze się bawiliśmy. 7/10

Gedeon_Kupidura

Dzieci nie mają zbyt dużych wymagań

ocenił(a) film na 4
Gedeon_Kupidura

Tylko że dzieci nie mają żadnych oczekiwań więc ich zdanie nie jest za wiele warte

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones