PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10}

Babe - świnka w mieście

Babe: Pig in the City
5,7 10 128
ocen
5,7 10 1 10128
Babe świnka w mieście
powrót do forum filmu Babe - świnka w mieście

To jest zbyt mroczne - klimat, akcja, nawet sceneria ! Dzieciaki... Boże, kim trzeba być, żeby
puścić coś takiego czterolatkowi ?!

ocenił(a) film na 8
kamulec123

pierwszy raz oglądałam ten film, jak miałam 8 lat i byłam zachwycona ;)

kamulec123

Bo 4 latkom puszcza się misia uszatka, krecika lub pszczółkę maje. Takie filmy są dla nieco starszych dzieci.

kamulec123

to przecież rodzice decydują co ich dziecko będzie ogladało boże jakim trzeba być rodzicem aby puścić coś takiego czterolatkowi czujesz ironie to wy rodzice decydujecie a nie telewizja i nie zwalajcie na tv bo to wy wychowujecie

ocenił(a) film na 8
kamulec123

Bo dzieci też swój intelekt powinny mieć.Trzeba im pokazywać ten świat taki jakim jest, choć w małym stopniu i delikatnie aby potem nie doznały jakiegoś szoku. Jestem pewien że po seansie takiego filmu ( i zrozumieniu go) z pociechy powinny wyrosnąć lepsze ludzie. :P

kamulec123

Babe świnka z klasą i Babe świnka w mieście to są jedne z kilku najważniejszych filmów mojego dzieciństwa, które miałam na kasetach video, nagrywane z tv. Szkoda, że już tych kaset nie mam ani magnetowidu, bo to całkiem inny klimat niż oglądanie tego w internecie, choć jak ostatnio do tego filmu wróciłam to i tak się łezka w oku kręci. Jeśli chodzi o filmy dla dzieci to gorzej oceniam Pocahontas 2, cale szczescie ze obejrzałam to będąc juz dorosła, bo chyba by całkeim mi spaczyło światopogląd.

ocenił(a) film na 5
kamulec123

To, że coś jest filmem familijnym nie znaczy, że jest dla dziecka w każdym wieku. Poza tym ten film umiejętnie balansuje pomiędzy komedią, a dramatycznym mrokiem. Ta historia z jednej strony jest smutna, ale ma tez jaśniejsze momenty. Dokładanie jak w życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones