PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106288}

Babie lato

Babí léto
7,7 1 764
oceny
7,7 10 1 1764
Babie lato
powrót do forum filmu Babie lato

Swietny

ocenił(a) film na 9

Genialny film o zyciu, jest Czechom czego zazdroscic pod wzgledem kinematografii

souphis

Proponuję obejrzeć "Pora umierać", by nie zazdrościć innym, a zobaczyć, że i Polacy umieją dobre filmy kręcić;]

ocenił(a) film na 9
Vincent_Malloy

Tyle, że u Polaków to są rodzynki w martyrologicznym cieście, a u Czechów tak wspaniałych, ciepłych filmów jak "Babie Lato" można znaleźć na pęczki.

ocenił(a) film na 8
jetinajt

Skoro na pęczki, to poproszę Cię o tytuły, chętnie zobaczę.
Babie Lato to dla mnie arcydzieło, obejrzałem go parę ładnych lat temu na
LAFie w Zwierzyńcu. Nie pamiętam, żebym wyszedł z kina aż tak zadowolony od
tego czasu :)

ocenił(a) film na 9
petroniusz3

Chociażby Ogród, Kytice, Szczęście, Opowieść o zwyczajnym szaleństwie, Rok Diabła, Akumulator 1... tyle co na szybko przychodzi mi do głowy

ocenił(a) film na 9
jetinajt

Z czeskich, które mogą wywołać u Ciebie dobre samopoczucie po sensie poza wymienionymi przez jetinajta polecałbym jeszcze: Butelki zwrotne, Młode wino, Jedna ręka nie klaszcze, Samotni, Guzikowcy oraz Braci Karamazow. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
thanatos_2

Dorzucę "Rok diabła", "Wsi moja sielska anielska", "Kelner ołacić", "Pali się moja panno", "Kola", "Pod jednym dachem" i wiele innych - starych i nowych...

U nas niestety kręci się same dołujące filmy, które powodują tylko i wyłącznie depresję (z nielicznymi wyjątkami, jak "Rezerwat")

ocenił(a) film na 5
Zygfryd666

Tyle że na dłuższą metę to jest jeden film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones