PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=423545}
5,9 3 628
ocen
5,9 10 1 3628
Baby Blues
powrót do forum filmu Baby Blues

beznadziejny 3/10

ocenił(a) film na 3

totalna nuda, przewidywalny a gra tych dzieciaków mierna

cropa1

Dziwne troglodyto żeby dziecko grało jak jakiś aktor z wyższej półki. A jak nie umiesz pojąć sentencji filmu, albo nie dorosłeś/aś do takich rzeczy to nie komentuj, tylko przemilcz.

Twoja ocena jest odwzorowaniem debilizmu, jaki ostatnio szerzy się masowo, na licznych witrynach.

Osgiliath88

bardzo przepraszam, ale czy ty przeczytałeś to co tu napisałeś? Twój komentarz jest naprawdę "na poziomie". Wyzywasz ludzi, obrażasz ich. Wiesz co, ja również uważam, że ten film jest mierny. I również mogłabym Ciebie zwyzywać, ale tego nie zrobię, za to radzę zerknąć do słownika, pod hasło: debilizm.

Co do gry dzieciaków, ot, dobra, zdarzają się lepsi dziecięcy aktorzy.

eji

Ta nie ma co ukrywac, ze film jest mierny. Nie tylko gra dzieci( zreszta po co o nich mowic, skoro mialy tylko byc ukatrupione), ale matka mnie smieszyla swa gra: jak na psychopate to bardzo malo przekonywujaca. Malo logiczny jest ten film pod tym wzgledem, ze dzieci nie reagowaly "normalnie". Tzn Jimmy, zamiast od razu pobiec fo tego dziadka co palil ziolo, to wsiadl do samochodu i zaczal trabic, czym niehybnie musial zwabic do sibie matke. W tym samym czasie to by sie juz dawno do dziadka dokustywal. Zreszta przebita noga gwozdzem na wylot, nie wydaje mi sie, zeby spodowala az taki uraz, ze nie dalo by sie nawet na niej bic. Przy takim napieciu i wydzielaniu adrenaliny, to Jimmy powinien tanczyc na niej jak baletnica. A biedak caly czas kustykal. Nie no film jest tak na 3/10 lub 4/10 bo sa jeszcze gorsze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones