PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638081}
6,5 16 976
ocen
6,5 10 1 16976
5,3 9
ocen krytyków
Baczyński
powrót do forum filmu Baczyński

1/10

ocenił(a) film na 1

Nie wiem co ten czlowiek ucznil dla polski bo i tak mu sie to nie udalo, ale film jest slaby. Graficznie wyglada gorzej niz w grze Crysis 3 ktora lepiej sie prezentowania pod
wzgledem jakosci obrazu i dziewkow. Tutaj wszystk sztuczne i szare. W ogole wyglada jakby ten film byl z tamtego wieku.

KoneserFilmow

W filmie nie ma takiego pojęcia jak "grafika" idioto. Filmów do gier raczej też nie ma co porównywać. Oczywiście nie wpadłeś na to, że reżyser celowo stylizował obraz w filmie właśnie na taki, by stworzyć do tej historycznej opowieści odpowiedni klimat, a i - być może - swego rodzaju metaforę. Tak czy inaczej w filmie główne skrzypce gra merytoryka a nie oprawa wizualna. Zresztą, z kim ja tu dyskutuję, przecież ty nawet pojęcia nie masz kim był Baczyński, a co dopiero rozmowy o języku filmowym :D KoneserKiczu, taką ksywe ci proponuję. Pozdrawiam i piątek na kartkówkach życzę!

ocenił(a) film na 1
scorpio84

Nie rozumie, jaka metryka ? Wyraziłem swój pogląd na temat tego filmu jako Koneser Filmowy. Oglądałem masę filmów ciekawszych od tego. Ten film jest polski, więc od razu zasługuję na niższą notę bo polacy filmów nie potrafią robić, oprócz mnie bo gdybym był reżyserem zrobiłbym film coś jak Szczęki, Atak kosmitów na ziemie coś takiego na pewno będzie ciekawsze niż Baczyński.

Są ciekawsze filmy od tego, zresztą w ogóle ten film nie jest w HD to graficznie bardzo słabo wygląda.

ocenił(a) film na 7
KoneserFilmow

Dziękujemy Bogu za to, że nie możesz zostać reżyserem. A tym czasem żyj sobie w swoim małym świecie gdzie królują ameryańskie, gówniane filmy które ociekają komercją i co najwyżej możemy się nimi podetrzeć (oczywiście ich ambitnymi scenariuszami).
pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
skipped

Gdyby nie Ameryka to oglądałbyś filmy takie jak 4 pancerni i pies, albo inne polskie dziadowstwa. Ogólnie to sie ciesze, ze nie urodzilem sie w 20 wieku bo te lata w ogóle były nudne. Teraz jest ciekawiej.

ocenił(a) film na 7
KoneserFilmow

Osobiście uważam, że pomimo niesamowitych efektów specjalnych, grafik itd itd stare, polskie (i nie tylko) kino jest na naprawdę wysokim poziomie. Dlaczego? Bo coś wnosi, budżety na produkcje nie były wysokie ale coś po sobie zostawiały.

ocenił(a) film na 9
KoneserFilmow

Ja oglądam takie filmy i jakoś nie boli mnie tyłek z tego powodui ;)

ocenił(a) film na 7
scorpio84

Po co w ogóle odpowiadasz trollowi? Od razu widać, że szuka zaczepki. Takie posty powinno się ignorować.

KoneserFilmow

Hm, czyli generalnie uważasz, że filmy, które wnoszą coś do naszego postrzegania świata to lipa?
Dojrzały pogląd.

ocenił(a) film na 10
KoneserFilmow

Weź człowieku film jest genialny. Swoją estetyką przenosi w tamten świat, a Baczyński to jeden z poetów okresów trudnych dla Polski, który chwycił za broń i poszedł w bój, a nie na emigracji. No ale ogólnie każdy może mieć swoje zdanie. Gratuluję dojrzałości.

ocenił(a) film na 10
KoneserFilmow

Z bólem stwierdzam, że kiedy na co dzień spotykam ludzi takich jak Ty, nie wyobrażam sobie co z nich wyrośnie. Współczuję Twojemu otoczeniu, bo pewnie źle na nich oddziałowujesz. Mam nadzieję, że coś się niedługo zmieni na dobre w tym pięknym świecie.
"We live in a beautiful world" ~ Coldplay.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones