PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638081}
6,5 16 976
ocen
6,5 10 1 16976
5,3 9
ocen krytyków
Baczyński
powrót do forum filmu Baczyński

Ten film to czysta rewelacja. Nikt do tej pory tak pięknie nie pokazał twórczości Krzysia, który był co
prawda mistrzem w swoim fachu. Będąc w kinie razem ze szkolnymi kompanami można było
zasłyszeć tylko i wyłącznie pozytywne opinie na temat produkcji, zresztą słusznie!
Najlepszy dowód na to, że film nie musi zawierać dennych dialogów rzekomo wprowadzających w
jego fabułę. Tyczy się to głównie filmów dokumentalnych.
A ta produkcja? Cudo! Pięknie przedstawione utwory jednego z najwybitniejszych polskich poetów
w przekładzie przez współczesnych miłośników literatury pięknej.
PS: "Pieśń o szczęściu" w wykonaniu Mozila i Koteluk... Po prostu brak słów.
Cała produkcja: 9/10

Shavire

A szkolni kompani to gimnazjaliści, licealiści czy jak?
Ja byłem z moją klasą ( 1 gimnazjum ) i niestety okazało się, że mam w klasie samych idiotów. Miałem wrażenie że jako jeden z nielicznych, zrozumiałem film. Same negatywne opinie.
Nie rozumiem jak ktoś, kto ma 3 z polskiego ( czyli ja ) może zrozumieć taki film, a ktoś kto ma 5, wyraża opinię o filmie bluźnierstwami. Żenujące, prawda?
ps. Zgadzam się z każdym Twoim napisanym słowem. Film bardzo dobry i mam nadzieję, że zgarnie jakieś nagrody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones