PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638081}
6,5 16 978
ocen
6,5 10 1 16978
5,3 9
ocen krytyków
Baczyński
powrót do forum filmu Baczyński

Porządny film którego się nie zapomni po roku. Na pewno jeden z lepszych polskich filmów ostatnich
lat, a na pewno najlepszą biografią. Co do oceny nie ma się co czepiać bo to nie jest typowa
opowieść o człowieku który walczył i zginął za swój kraj więc połowie się nie spodoba bo za mało
strzelania, wybuchów, a za dużo poezji i scen gdzie NIC się nie dzieje. No cóż takim osobom można
tylko pogratulować bo ten film to czysta POEZJA, nie jest łatwy do zrozumienia więc nie każdy
powinien go oglądać. Jak dla mnie Rewelacyjny 9/10 :)

ocenił(a) film na 10
filmoManiak230

Mam bardzo podobne odczucia i tylko tych pustych sal kinowych żal.

ocenił(a) film na 9
sieciowiec652

Szukałem wad tego filmu, żeby sobie wytłumaczyć tak niską ocenę... i szczerze mówiąc nic konkretnego nie znalazłem. Widocznie narzekania wynikają z niezrozumienia. Wystarczy oprócz skupiania się na obrazie, wsłuchać się w recytowane co chwilę wiersze i wszystko staje się jasne, klarowne, sensowne, poetyckie i piękne. Film zdecydowanie warty obejrzenia, chociaż jak wyżej piszecie, nie dla fanów wybuchów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones