PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37563}
7,4 109 195
ocen
7,4 10 1 109195
5,1 7
ocen krytyków
Bad Boys II
powrót do forum filmu Bad Boys II

Która część według was jest lepsza.Bo ja mam dylemat.Jedynka była niepowtarzalna,a w dwójce
było bardzo dużo akcji,była dłuższa.No i akcję w dwójce to cudo.Ja bym stawiał po równo,choć
może troszkę jedynka.Piszcie.

ocenił(a) film na 8
aza_0_9_z_

Dwójka lepsza.

ocenił(a) film na 8
aza_0_9_z_

Jedynka.:D

ocenił(a) film na 9
Alex1212

Hmmm.A ja nadal nie wiem.Ja stawiam na jedynkę,ale dwójka też super.

aza_0_9_z_

Ja mam dylemat bo obie są świetne.

ocenił(a) film na 9
rafkar93

A ja teraz sobie odświeżyłem obie i według mnie zdecydowanie jedynka.Ma lepszy klimat.

ocenił(a) film na 8
aza_0_9_z_

jedynka

aza_0_9_z_

Dwójka jest lepsza, ale w Jedynce gra Téa Leoni xD.

ocenił(a) film na 8
aza_0_9_z_

Dla mnie oby dwie są zajebiste,nie ma gorszej czy lepszej.Zobaczy się jaka będzie 3 część :)

ocenił(a) film na 4
aza_0_9_z_

Obie sprawiły mi ogromny zawód. Obie w podobnym stopniu ledwo strawialne. Obie męczące i nudne (a dla takiego typu filmu to zarzut naprawdę sporego kalibru), szczególnie dwójka z powodu zdrowo przesadzonego czasu trwania. Tym niemniej właśnie ową dwójkę stawiam tak dosłownie "tyćku" wyżej. Więcej się działo i ciekawiej zdaję mi się zostało to pokazane.
Ale ogólnie obie zdecydowanie słabawe. Naciągane czwóreczki.

ocenił(a) film na 9
dentryt

W porządku,rozumiem.Każdemu się może coś nie podobać.

aza_0_9_z_

Mi bardziej dwójka przypadła do gustu, więcej akcji itd.

ocenił(a) film na 10
aza_0_9_z_

Dla mnie sequel; w jedynce nie było tyle jaj, bo konieczność zmiany tożsamości wywoływała sporo napięcia bez pokrycia w humorze - natomiast w dwójce co raz to coś BB odwalali (mój ulubiony numer to chyba ten z łodzią na autostradzie :)

ocenił(a) film na 7
aza_0_9_z_

Jedynka lepsza, w dwójce to już Rambo z nich zrobili...

ocenił(a) film na 8
aza_0_9_z_

Jedynka,dwójka za bardzo "amerykańska".

ocenił(a) film na 8
aza_0_9_z_

Trudny temat:) Na pewno pod kątem akcji "dwójka" lepsza. Zresztą jak dla mnie BB 2 miażdży konkurencje jeśli chodzi o akcję i tempo:)

ocenił(a) film na 9
tokarz85

Okej, dzięki za opinię.

ocenił(a) film na 10
aza_0_9_z_

dwojka ma ta przewage nad jedynka ze wiecej w niej postaci drugo trzecio i dalej planowych co moim zdaniem nie smierdza sztucznoscia.I w dwojce jest 100 razy lepsza akcja finalowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones