PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539161}
6,5 37 400
ocen
6,5 10 1 37400
5,3 6
ocen krytyków
Bad Boys for Life
powrót do forum filmu Bad Boys for Life

Po obejrzeniu stwierdzam że III cześć trzyma poziom, od wydania ostatniej części minęło aż 17 lat a więc trudno oczekiwać żeby był utrzymany ten sam „klimat” a jednak humor i dialogi dwójki głównych bohaterów ogląda się z sentymentem. Na plus oczywiście udział obsady z poprzednich części która po upływie tylu lat nadal na 100% ale również sporo nowych twarzy które dodają świeżości fabule. Trudno oczekiwać czegoś nowego od produkcji ale tak żeby za wiele się nie zmieniło... jak dla mnie mieli wysoką poprzeczkę i udało im się sprostać oczekiwaniom. Nie jest to na pewno odgrzewany kotlet. Jak dla mnie duet Smith & Lawrence nie do zniszczenia.

ocenił(a) film na 7
b_olaa

Mam podobne odczucia. Fajnie, że Reggie pozostał nie zmieniony przez innego aktora to się rzadko zdarza przy kontynuacjach po latach.

ciupek1990

Bad Boys for Life :

ocenił(a) film na 10
b_olaa

Podzielam opinie w 100%

b_olaa

Ja również jak najbardziej się zgadzam. Jako 3 część i to po tylu latach bardzo udana produkcja.

ocenił(a) film na 8
b_olaa

Też zwłaszcza że film co chwila zmienia swój nastrój, w jednej minucie jest poważny, a zaraz za chwilę zabawny, to w tym takim chaosie się w sumie naprawdę dobrze odnaleźli główni bohaterowie i zagrali to tak, że zarówno poważne jak i zabawne chwile są wiarygodne.

ocenił(a) film na 8
b_olaa

fajne, dobrze zrobione kino akcji. podzielam Twoją opinię

ocenił(a) film na 8
domi_domidus

Ja również

ocenił(a) film na 2
b_olaa

Wiedziałem, że będzie kiepsko. Ale takiej kaszany nie spodziewałem się.

staryzgred

No niestety, nic z tego dobrego nie wyszło...sztuczny i czuć tę nieporadność, jaka dopada większość ostatnio robionych filmów. Coś złego się dzieje, nie mają klimatu, nie trzymają poziomu, są nijakie.

ocenił(a) film na 5
staryzgred

Dokładnie, film kategorii B

ocenił(a) film na 5
b_olaa

Mam inne odczucia. Słaby scenariusz, słabe dialogi, kiepski humor. Jedynce i dwójce nie dorównuje. Zresztą oceny tu i na imdb mowia same za siebie

ocenił(a) film na 3
b_olaa

To jest absolutny gniot. Ludzie którzy darzą sentymentem poprzednie części powinni odpuścić i nie oglądać tego filmu.

b_olaa

Ostatnio w TV leciała jedynka, teraz oglądam 3. Kurdę, pierwsza część ma nadal świetne zdjęcia, to dobre kino akcji, lata 90., ale oko cieszy. Trzecia część to kiszka + zamiast polecieć na fali retro, to robią odwołania do social mediów i chcą przytulić młodą widownię, dla której Will to jakiś leśny dziadek. Sorrry, nie.

ocenił(a) film na 2
b_olaa

tak tak w wieku 12 lat też podniecał bym się tym rozwolnieniem .

ocenił(a) film na 8
b_olaa

Jestem dokładnie tego samego zdania, to naprawdę sztuka po tylu latach utrzymać dobry poziom!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones