PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542897}

Bad Boys. Cela 425

Bad Boys. Cellule 425
6,8 1 661
ocen
6,8 10 1 1661
Bad Boys. Cela 425
powrót do forum filmu Bad Boys. Cela 425

Filozof kryminalista, jedyne co drażniło mnie w tym filmie to jego osoba i te
pseudointelektualne gadki.

ocenił(a) film na 6
Conrados

oj zgadzam sie w 100%

ocenił(a) film na 10
Conrados

dokładnie !

ocenił(a) film na 5
Conrados

Typowy socjopata. Tylko, że tępawy. Manipulacja, mówienie pod publikę, a od razy widać, że jakby wyszedł to nie dużo by było trzeba, żeby powtórzył swój wyczyn.

Vanillia

Bredzisz tania niewiasto. Facet ma duże serce i wysoki poziom intelektualny. Znam go.

ocenił(a) film na 5
Bernard_Otruba

Sorry Gościu maczany w estymie nie ufam anonimom w necie. Poza tym nawet jeśli - jak widać pozory mylą. Mogę się mylić przecie, ja znam tylko Iwonkę ze spozywczaka.

ocenił(a) film na 8
Conrados

noo ten kolo był dziiiiiwny i fest irytujący !!

Conrados

Przerażał mnie. To była ostatnia osoba, którą bym wypuścił na wolność. Psychol o bardzo silnym charakterze. Myślę, że zabiłby bez wahania.

ocenił(a) film na 9
Conrados

Podpisuję się pod Twoimi słowami.
Strasznie mnie irytował. Nie wytrzymałabym z takim w jednej celi.

ocenił(a) film na 5
Conrados

każdy z kim rozmawiałem na temat tego filmu miał takie same odczucia na temat tego gościa

ocenił(a) film na 8
Conrados

Właściwie to w okularach było dwóch osadzonych:),ale racje jeden bardziej mędrkował:)

ocenił(a) film na 10
Conrados

ojjj tak ten w okularach to najgorszy był,ach fuj ach fe ;D

zuzanua

Tyle czasu, a ten komentarz dalej figuruje.

ocenił(a) film na 10
Conrados

bo on bardzo przydatny jest ;D

zuzanua

Skoro tak mówisz...

zuzanua

ten filozof to cudem dozywocia uniknal a ten drugi w okularach znowu jest poszukiwany listem gonczym za to samo przewinienie . ten co mowil ze gdyby nie kryminal to juz by nie zyl umarl w marcu 2009 roku . marcin wyszedl , bogus tez ,nie wiem co z tym malolatem co non stop siedzial i szyl.

parsxzywykutafon

hej, a skąd masz to info o ich losach? szukam szukam i nie mogę znaleźć, a mega mnie to interesuje. jakbyś mógł albo więcej napisać o filozofie, tym drugim w okularach i tym co umarł, albo podesłać jakieś linki to byłbym mega wdzięczny!

jdk_2

za julianem jest wystawiony obecnie juz list gonczy co do filozofa to wpisz sobie w google Marek Charten co umarl to wrocil do nalogu ale jego smierc jest podejrzana bo mowi sie ze jego zona go otrula gdyz nie zgodzila sie pozniej na sekcje.nomen omen sama tez pozniej umarla z przepicia . bogus jest na you tubie w filmie pt. zabojcy z maczetami --------o wojnie kiboli w krakowie . marcin w koncu dostal wokande i tez wyszedl , jednak nic nie wiem o tym drugim mlokosie .jesli chcesz to podesle ci linki dotyczace bogusia i juliana

parsxzywykutafon

marek charo a nie charten -sorka za blad ---tez wysle ci linka jesli bedziesz chciala

parsxzywykutafon

Hej, tak! Mega chętnie te linki wchłonę! :)) Dzięki!!!

jdk_2

tu masz o julianie -----jak widac nic sie nie nauczył w pierdlu hehe
2min 25sek , jest i bogus po wyjsciu
https://www.youtube.com/watch?v=MZNe2l2_wXY

ocenił(a) film na 7
jdk_2

http://www.plasterlodzki.pl/fillm/aktualnoci-filmowe/1062-rozmowa-z-januszem-mro zowskim-reyserem-bad-boys-cela-425

użytkownik usunięty
Conrados

Chyba jestem jedyna osoba, ktora polubila postac pana Marka hmm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones