PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542897}

Bad Boys. Cela 425

Bad Boys. Cellule 425
6,8 1 661
ocen
6,8 10 1 1661
Bad Boys. Cela 425
powrót do forum filmu Bad Boys. Cela 425

...miłe zaskoczenie. Dużo przemyśleń, nostalgii, tęsknoty... Zupełnie inna atmosfera niż u wczoraj obejrzanych "Bad Girls Cela 77". Faceci pokazali dużo większą klasę niż kobiety - cisza, spokój, prawie brak przekleństw, porządek, czystość, higiena, gotowanie... Pod tym względem jestem mile zaskoczona. Natomiast zszokowało mnie, że z pozoru wyglądają oni bardzo niewinnie - Boguś przesympatyczny, okularnicy to typy kujonków (swoją drogą ten w okularach co najwięcej gadał, co nie sprząta - najbardziej mnie irytował w całym filmie, nie wytrzymałabym z nim pod jednym dachem). Aż dziw mnie bierze, że popełnili takie przestępstwa... Momentami film wzruszający - np. kiedy ten brunet opowiadał o pracy, co dla niego teraz znaczy bycie twardzielem - bardzo mądre i życiowe przemyślenia. Podsumowując - jak najbardziej polecam, 9/10.

ocenił(a) film na 9
Melissa86

WITAJ MELISSO86! Za to jak zgrabnie zmontowali ten dokument mozemy podziekowac rezyserowi MROZOWSKIEMU bo wyraznie zalezalo mu na tym aby ukazac ludzka twarz osadzonych. Tez sie spodziewalem ze beda gadali o biciu o gwaltach ze beda klneli albo ze pokaza jak okradaja sie itp. Pokazali ludzka twarz tych wspolwiezniow i chwala im za to. Gorzej bedzie jesli obejzy ktos ten film i sobie pomysli ze w kazdym wiezieniu sie nie klnie jest milo kulturalnie tak jak na filmie a potem sie zdziwi ze prawda wyglada zupelnie inaczej niz w wersji MROZOWSKIEGO ;-) ... Wersje ugrzeczniona filmu o wiezieniu jak widzisz mozna zrobic i o dziw oglada sie to dobrze. A jak ktos chce klaustrofobiczny klimat i brutalnosc wiezienia jaka jest niewatpliwie wszedzie to niech sobie wlaczy SYMETRIE.

ocenił(a) film na 9
Melissa86

Mam nadzieje ze zwrocilas tez uwage na piekna piosenke A.LIPNICKIEJ 'DALEKO OD DOMU' ktora swietnie pasowala do tego filmu...

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Zwróciłam. ;)
A co do Twojego pierwszego komentarza, to w zupełności zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones