PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254261}

Bal maturalny

Prom Night
5,2 14 714
ocen
5,2 10 1 14714
Bal maturalny
powrót do forum filmu Bal maturalny

Nazwałbym go raczej Thriller'em akcji, gdyż film próbował być straszny, lecz w ogóle nie był.Trzymał trochę w napięciu, ale trudno było się utożsamić z główną bohaterką.

Jest to typowy przykład nowego Slasher'a.Mało krwi, nie widać dokładnie zadawanych ran(obejrzyjcie 13th Friday są tam świetnie pokazane ukucia) .Oczywiście bohaterowie są idiotami i muszą się zawsze o coś potknąć, gdy uciekają no, ale cóż tak jest w większości horrorów, a przeważnie w Slasher'ach.


Jedynie w filmie "Rec" ludzie dostacznie inteligentnie myśleli.Robili co trzeba i nie pchali się tam gdzie coś usłyszą krzycząć "Billy?".Spowodowane jest to pewnie tym, że film jest produkcji Hiszpańskiej, a nie Amerykańskiej ( oni są troche mniej inteligentni od nas ).


Moja ocena 6+/10.Aktorzy grają dobrze.Zdjęcia są bardzo dobre.Film lekki i przyjemny.Trzeba mieć naprawde słabe nerwy by się go bać.Na zabicie nudy bardzo dobry.

ocenił(a) film na 2
corey53

Fajne oceny dajesz skoro ten otrzymał od Ciebie 6+. Nie widziałem w nim ani jednej rzeczy, za którą miałbym dać +. Dla mnie jest na 2.......

ocenił(a) film na 8
corey53

a dla mnie jest taki średni można obejrzeć daje 5 dobrze nakręcone tylko historia juz 100razy ekranizowana paru nastoaltkow uciekajacych od zabojcy bla bla bla

ocenił(a) film na 4
corey53

Thriller do horroru to raczej mu strasznie daleko, a poza tym film jakoś wrażenia na mnie nie zrobił 4/10 chyba tylko z tego względu, że były ładne aktorki no i film totalnego dna nie reprezentował, choć jak dla mnie to nie trzymał w ogóle w napięciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones