PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254261}

Bal maturalny

Prom Night
5,2 14 701
ocen
5,2 10 1 14701
Bal maturalny
powrót do forum filmu Bal maturalny

Żenada ! totalna kompletna żenada ! Chyba nawet "Zmierzch" był bardziej horrorem niz to naciągane gówno ! no poprostu straszne !

ocenił(a) film na 9
CrazyY_Girl

za przeproszeniem to ty jesteś jakieś naciagane gówno, wgl co to za określenie filmu?
nadawał by się raczej na dramat, albo obyczaj.

ocenił(a) film na 1
jolusia17

No chyba nie ! Ja mówie o filmie jako o horrorze! Gdyby był przedstawiony jako dramat to okey nic bym nie powiedziala ! Ale horrorem tego nawac nie można ! Otóż to.

I wypraszam sobie to 'naciagane gówno' !!! Wymyśl coś własnego ty nadęta zołzo!!

CrazyY_Girl

dobre dobre zgadzam sie ze to naciagane gowno !
ja juz w scenie w jej pokoju krzyczałam: Schowaj sie pod łozko ! buahaha no do 3 razy sztuka! xD ale mnie zaskoczyla bo tym razem schowala sie do szafy :O a tu jeszcze bardziej mnie zaskoczylo ze akurat tam byl morderca co za peszek ;p xd
no nie! tepy amerykanski ''horrorek''
jesli to komedia to 8/10 a jesli rzeczywiscie horror to3-4(gora!) na 10

karolinkaxx

Masakrycznie wyje*any w sufit. Tak jak poprzedniczka, gorszego horroru nie widziałam. A ty panno jolusiu jakaś tam, weź się schowaj do kibla i spuść wodę, bo nikt nie chce słuchać twoich gównianych wypowiedzi. Jeśli ten film jest wq ciebie dobry lub coś w tym stylu to tylko świadczy o twoim znikomym guście. Dzięki, za uwage. ;D Hahaaa. ;P

Bad_SponGe

hehehe Dokładnie !

@julosia17 : dramat ?obyczaj? yhy..na bank! Juz predzej komedia! no ewentualnie jakis thriller klasy "xyz"
To tyle :) Jest to dla mnie horror typu "Martwy krzyk" http://www.filmweb.pl/f273317/Martwy+krzyk,2005

ocenił(a) film na 2
CrazyY_Girl

zgoda w 100%... tego sie nie da oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones