PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254261}

Bal maturalny

Prom Night
5,2 14 701
ocen
5,2 10 1 14701
Bal maturalny
powrót do forum filmu Bal maturalny

No zapowiada się świetny slasher! Pierwsze miejsce w Box Office. Prszy samym otwarciu film zarobił ponad 22 milinony. Lubię Brittany Snow i liczę na straszny slasher... Cieszę się, że film ma wielką szansę na zostanie hitem i czekam na niego.

ocenił(a) film na 3
Promiscuous_Girl

Jeśli naprawdę miałby to być dobry slasher, to nie zarobiłby tych 22 milionów w pierwszy weekend. No chyba, że jest to "slasher" PG-13 :/

Zabor85

Tak jest to właśnie PG-13, a ma to jakieś znaczenie?

Promiscuous_Girl

No chyba raczej ma...

ocenił(a) film na 2
Gosia_18

Fakt, że jakiś film jest pierwszy w Box Office, nie czyni z niego dobrego tytułu. "Prom Night" na RT.com ma 9% pozytywnych recenzji krytyków, a wypowiedzi użytkowników imdb.com są bardzo podzielone. I jeszcze PG-13... źle się to kojarzy, już mamy dobre 80% pewności, że film przestraszy mało kogo.

Ale jak zobaczę, to sam ocenię. Jednak nie wróżę mu wielkiego powodzenia u fanów horroru, bądź kinomanów.

ocenił(a) film na 1
martns

Anuss zapewniam cię że nie masz czego żałować ;)
Ja również liczyłem na świetny slasher dlatego wkurzyłem się kiedy okazało się że nasi dystrybutorzy odwołali premierę
Kiedy jednak obejrzałem "Prom Night" zrozumiałem ze mieli racje !
Film jest nudny, przewidywalny aż do bólu, niczym nie zaskakuje, pozbawiony jakiejkolwiek grozy, aktorstwo porażka (szczególnie Snow) !
Zamiast tego warto obejrzeć po raz kolejny "Koszmar minionego lata", "Halloween" albo "Piątek trzynastego"
Pierwowzór jest genialny
Nowa wersja kupa gówna 1/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones