PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254261}

Bal maturalny

Prom Night
5,2 14 701
ocen
5,2 10 1 14701
Bal maturalny
powrót do forum filmu Bal maturalny

SKANDAL!!!

ocenił(a) film na 3

Dlaczego wycofali ten film z kin?! Ja uwielbiam slashery,dawno nie było dobrego horroru tego typu w kinach,wiec jestem strasznie zawiedziony,przeciez ten film mial byc w kinach od 20 czerwca! SKANDAL!!!

_wojti_

Tak, skandal. Ale żyjesz w Polsce, bardzo dziwnym(dzikim) kraju, więc takie rzeczy nie powinny Ciebie dziwic. Mam tylko nadzieję, że dystrybutor jednak zdecyduje się pokazac film w kinach. Może bliżej halloween??? A jak nie to zostaną nam płyty DVD i Blu-Ray. Faktem jest, że ja już nie wiem czy na cokolwiek pójdę w tym roku do kina. Na pewno nie na "Piłę V". Na szczęście w przyszłym roku remake'i "Hellraiser", My Bloody Valentine" i przedewszystkim... "Piątku trzynastego". Jeżeli ten ostatni nie zagości na ekranach naszych kin, to ja to wszystko pierd... i emigruję za granicę:)

Jason_Horror

O nawet nie wiedziałam ,że będzie remake Piątku.

LeeLou

Będzie, będzie... Oczywiście dużo osób(zwłaszcza tych co tylko oryginały oglądają a na remake'i plują) jest niezadowolonych z powodu kręcenia nowej wersji. A mi to nie przeszkadza skoro mam popatrzec sobie znowu na Jasona.

Jason_Horror

Jeżeli będą sie trzymać wersji z jedynki to raczej nie zobaczysz Jasona :D

ocenił(a) film na 5
Jason_Horror

też mam taką nadzieje mogą poźno ale żeby w ogóle puścili ehh nie cierpie Polski ;/ a ja chętnie pójdę na piłę albo ją sciągne ale wolałabym obejrzeć w kinie bo lepsze efekty i nie bede musiała dłuzej czekać na lepszą jakość i napisy :)
a możesz napisać coś wiecej o tych remakach ? o czym dokładnie będą i kto tam zagra? jeśli oczywiście to wiesz? :D

misia3717

W "Piątku trzynastego" najbardziej znaną twarzą jest Jared Padalecki("Dom woskowych ciał", serial "Nie z tego świata"). "Hellraiser" to oczywiście jeden z najbardziej znanych horrorów, o tajemniczej szkatułce-układance. Jak się ją ułoży otwiera się inny wymiar(piekielny), w którym żyją Cenobici. Najbardziej znanym Cenobitem jest Pinhead - z gwoździami powbijanymi na głowie. "My bloody Valentine"(kiedyś w telewizji jako "Krwawe Walentynki") to slasher dziejący się w górniczej mieścinie, gdzie po raz pierwszy od wielu lat(odkąd wydarzyła się jakaś tragedia-nie pamiętam już jaka) jest urządzana zabawa walentynkowa. I oczywiście ktoś w stroju górnika zaczyna mordowac mieszkańców miasteczka.
Aha!!! W przyszłym roku też "Oszukac przeznaczenie 4" z katastrofą na torze wyścigowym. W dodatku w trójwymiarze!!!(zresztą tak jak My bloody Valentine i kolejny remake "Piranha" o zabójczych rybkach).

ocenił(a) film na 5
Jason_Horror

wooow! fantastycznie!!! uwielbiam Padaleckiego świetnie pasuję do takich filmów :D Krwawych Walentynek nie widziałam ale mam nadzieje ze te nowe będą jeszcze lepsze :D w dodatku w trójwymiarze to bedize odjazd! :D jaaa ale sie ciesze tak bardzo chciałam oszukac przeznaczenie 4 ! i bedzie ! :D
dzięki wielkie za informację! :*:):) tylko powiedz mi jeszcze skąd to wszystko wiesz? :D

ocenił(a) film na 6
misia3717

Misia ty jesteś jakaś nienormalna... Wszyscy oprócz ciebie to wiedzą...

misia3717

Z internetu!!!!! To kopalnia wiedzy o filmach !!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones