PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254261}

Bal maturalny

Prom Night
5,2 14 713
ocen
5,2 10 1 14713
Bal maturalny
powrót do forum filmu Bal maturalny

Co można dodać? Właściwie cała kwintesencja tegoż filmu zawarta jest w temacie. Nastolatki, sielankowa zabawa, aż tu nagle pan w czapeczce i nożem zabijający wszystkich w identyczny sposób. Dlatego trudno to nazwać horrorem. To raczej thriller. Aktorstwo w miarę dobre. W niektórych momentach naprawdę trzymał w napięciu. Za to plus. Można obejrzeć. Moja ocena: 5/10.

BlackMan_2

Trzymał w napięciu:? Które to były momenty? :)

Witcher

Kiepskie filmy pamięta się krótko, więc dokładnie Ci nie powiem. Pamiętam tylko, że pod koniec było kilka ciekawych momentów "z napięciem". Natomiast zapomniałem dodać, iż niezmiernie cieszy mnie fakt, że ten film w ostatniej chwili został wycofany z wyświetlania w kinach w naszym kraju. Pewnie miałby oglądalność całkiem niezłą, ale fajnie, że kino nie miało okazji zrzeszyć nowych miłośników "kina grozy" w postaci nastolatków, którym (w większości..) film zapewne i tak przypadłby do gustu...
NIE KUPUJCIE TEGO NA DVD - JEST KLASYKA!

ocenił(a) film na 1
BlackMan_2

Dzięki Bogu, że są divxy bo każda złotówka wydana na ten chłam jest przestępstwem ekonomicznym!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones