PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254261}

Bal maturalny

Prom Night
5,2 14 714
ocen
5,2 10 1 14714
Bal maturalny
powrót do forum filmu Bal maturalny

...film nie był juz tak dobry. Było kilka akcji, które mogły sie spodobać, motyw ze studniówką itp. Minusem filmu jest kilka niewyjaśnionych akcji m.in.
-czemu dziewczyny nie zabrali w jakieś bezpieczne miejsce, np "komisariat" a chronili ją w domu, jak wiadomo, że tam będzie uderzał nauczyciel
-a drugie to w jaki sposób on do tego domu w ogóle wszedł..

Ogólnie film jest niezły, a co Wy o tym sądzicie ?

ocenił(a) film na 7
SlodKinoman

Dokładnie. Po przeczytaniu kilku opinii tu - dlugo zwlekalam z obejrzeniem filmu, bo myslalam, ze jest totalną tandetą. Po obejrzeniu - zaluje, ze tak dlugo czekalam. Nie oznacza to, ze film jest mistrzostwem, czy arcydzielem, bo nie jest. Jednak podobał mi sie, trzymal w napieciu. Aktor grający nauczyciela - spisal sie w swojej roli. Wygladal na takiego psychopate, te jego spojrzenie i wiecznie bezemocjonalny wyraz twarzy.

Co mnie denerwowalo?
-ciagle 'hello, is somebody here?!' - dziewczyna wie, ze ma cholerna traume, ale nawet ja bez takiej traumy, nie szlabym sama do pokoju w ogromnym hotelu. od czego ma sie kumpele? :P
-czasem brak logiki - wlasnie z tym, ze zabrali dziewczyne do domu zamiast na komisariat, gdzie jest masa policjantow i na pewno by jej tam nie dorwal, a tak zostawili ja w pokoju na pietrze ze spiacym chlopakiem, kazdy w innym pokoju, policja tylko na zewnatrz. ktos ciagle powinien przy niej czuwac i nie spac

A jak do domu wszedl? no zabil 3 policjantow i wslizgnal sie przez piwnice, bylo to chyba pokazane. tzn otwarte okno czy cos. jesli nie, to pewnie tak zrobil. albo od tej strony, od ktorej zabil policjantow - wlazl oknem albo cos. No generalnie to słaba ta ochrone dali:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones