PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254261}

Bal maturalny

Prom Night
5,2 14 701
ocen
5,2 10 1 14701
Bal maturalny
powrót do forum filmu Bal maturalny

dlaczego taka ocena?

ocenił(a) film na 6

Możecie mi powiedzieć czego dajecie oceny jak jeszcze go nawet nie obejrzeliśćie?albo jeśli nawet to bez napisów i wersje cam...to się tylko film psuje.

corey53

No ja też się zastanawiam czemu są oceny skoro film nawet nie pojawił się jeszcze w kinach chyba że ktoś już obejrzał albo stawia swoją ocenę pod względem zwiastunu że dobry bo dobry to i taki film będzie ale uprzedzam nie wierzyć tylko zwiastunom bo ja już raz się na tym przejechałam obejrzałam zwiastun pewnego filmu był genialny i tak samo byłam pewna że taki będzie film ale niestety okazał się totalną klapą

corey53

Bo film mial juz swoja swiatowa premiere i mozna go juz sciagnac z torrentow.

ocenił(a) film na 4
realpearl

Ludzie w tych czasach rozumieją angielski jak swój język ojczysty i oglądanie wersji cam bez napisów to normalka :)

ocenił(a) film na 10
corey53

tak sie sklada ze ten film juz od pocztku kwientia jest w kinach w innych krajach. Juz go obejrzalam. nawet fajny.

ocenił(a) film na 4
Domusiek

Film widzialem, tak jak poprzednicy pisali. Bez napisow i w wersji cam. W niczym nie przeszkadza to w jego ocenie. Wiekszosc filmow ogladam w oryginale i tak wlasnie preferuje. Jesli chodzi o moja opinie to film nie wnosi nic nowego, jest piekielnie przewidywalny i na pewno nie jest to horror. Bylo juz wiele obrazow tego typu wiec jako kopii od dawna znanego i powielanego pomyslu daje 5/10

ocenił(a) film na 3
corey53

ehh... wszystko gdzies juz bylo. taki sobie. przewidywalny. i wlasciwie bez sensu. 3/10

ocenił(a) film na 1
corey53

za dużo tam skomplikowanych dialogów nie było. wystarczy podstawowa znajmośc jeżyka żeby wiedzeć o co chodzi, a film 2/10, tylko dlatego, że można się było pośmiać w niektórych momentach. ogólnie nudny, nudny, nudny. totalnie nielogiczny. zastanaiwa mnie tylko jedno w jakim celu "zakochany na śmierć" zabijał tych wszystkich ludzi, skoro jego celem była gł. bohaterka?

ocenił(a) film na 10
fanfan

oglądałąm i daje 7/10, chyba zawyzam ale niecch bedzie. dobijajace jest to ze tylu wytempil ludzi, fajny, ale nudny byl ten jego nożyk. chwilowo super efekty specjalne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones