PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254261}

Bal maturalny

Prom Night
5,2 14 714
ocen
5,2 10 1 14714
Bal maturalny
powrót do forum filmu Bal maturalny

w takie filmy musza byc krwawe, zeby byly realistyczne.
zawiodlem sie. fabula niezbyt porywajaca. morderca- przecietniak z nozem (zabija tak samo- zero finezji)- wiadomo kto morduje od samego poczatku...
ogolem pseudo thriller dla nastolatkow.

doczekalem do konca jedynie z zasady. ;]

To ciekawe od kiedy duża ilość posoki na ekranie decyduje o realiźmie? To chyba objaw tępych i nastawionych na masakrę filmów dla spragnionych krwi nastolatków.

Dla ścisłości ten film właśnie ze względu na ograniczoną brutalność i jak to nazwałeś mordercę przeciętniaka jest bardziej realistyczny. Bo bez obrazy ale niezniszczalny gość w masce hokejowej albo z piłą łańcuchową w ręku wydaje mi się mało realny.

użytkownik usunięty
reese

hehe masz racje - ale chyba nie zrozumiales mnie do konca. mi nie chodzi o to zeby chlapalo krwia we wszystkie strony. nie, nie. jak mowie o realizmie to chodzi mi miedzy innymi o scene w pokoju hotelowym... bycie zadzganym na dywanie (i to jeszcze tyloma ciosami) nie moze zakonczyc sie czystym dywanem (nie mowiac jeszcze o ciagnieciu zwlok przez caly pokoj. nawet krew na morderce nie kapnela... a zabil calkiem sporo osob. tak sie sklada, ze jestem obeznany z ludzka anatomia i az MUSZE ;] zwrocic uwage na ten brak realizmu :D to tyle (no ale to tlumaczy ograniczenia wiekowe:)

pozdr

No chyba że w tą stronę ;) w takim wypadku jestem w stanie się zgodzić.

użytkownik usunięty
reese

:D no i gra (powinienem sie jasniej wypowiadac:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones