PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34423}

Balto II Poszukiwania

Balto II: Wolf Quest
6,8 1 483
oceny
6,8 10 1 1483
Balto II Poszukiwania
powrót do forum filmu Balto II Poszukiwania

...

ocenił(a) film na 9

Choć dużo go odróżnia od jedynki, wydaje się bardziej nudny i chwilami ciągnięty bez sensu, to jednak ma w sobie to coś, coś czego nie da się opisać ;-)
Naprawdę super bajka, polecam wszystkim, nie nabijajcie dzieciom głów Hanną Montaną!
8/10 + ulubiony :D

ocenił(a) film na 8
Rafi_1996

Też tak uważam - dobry, ale gorszy od pierwszej części, która jest wspaniała. A trzecia część bardziej mi się podobała od dwójki ;]
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Julia_20

Ja też widziałem wczoraj ( a właściwie dziś, bo znowu nocny seans był ;p ) trzecią część i uważam tak jak Ty. Trójka była śmieszniejsza, taka "lżejsza". Czyli ogólnie rzecz biorąc fajniejsza :-)

ocenił(a) film na 8
Rafi_1996

W trzeciej części podobało mi się, że Balto namawiał psy, by pójść z nim na ratunek temu pilotowi.
A wczoraj obejrzałam sobie po długim czasie pierwszą część. Zawsze rozśmiesza mnie pewne pytanie, którą Balto kieruje do Borisa: "Czy gęsi odlatują na południe, bo mają cię dosyć?" :D hahaha

Julia_20

A mnie właśnie druga część podobała się najbardziej, potem pierwsza, a trzecia najmniej. Ostatnia wydała mi się trochę.. Poniżej wieku pierwszej.

użytkownik usunięty
Syenne

Też tak czasem mam z trylogiami, że to drugą część uważam za najlepszą, a ostatnią za najgorszą.

ocenił(a) film na 6
Julia_20

No i właśnie to dla jedynki mogę jak najbardziej dać osiem (bo ma lepszy klimat). Przyznaję, że lubię tego wilka z "UNIVERSAL" ;)
W trzeciej części........ jak się słyszy te piosenki klimat można trochę tak skojarzyć z "Brother Bear" (od Disneya) :D

Rafi_1996

Zgadzam się! Też wolę pierwszą część, druga jest trochę nudniejsza i mnie trochę denerwuje dubbing, ale wciąż jest dobra :)

ocenił(a) film na 6
Rafi_1996

Dokładnie Hanna Montanna to gó...o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones