PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137249}

Bandziory

Shottas
6,7 4 944
oceny
6,7 10 1 4944
Bandziory
powrót do forum filmu Bandziory

Klimat i muzyka - pozytywnie. Natomiast fabuła to już zupełnie inna bajka...

ocenił(a) film na 7
Mitooo

Racja bardzo dobry soundtrack nie tylko sprawia że przyjemnie się ten film ogląda ale również buduje klimat.Do tego aktorzy z swym akcentem mówili tak jakby nawijali xD pod jakieś czarne rytmy w ogóle cała otoczka jest bardzo dobra!Fabuła dupy nie urywa niby jest brutalnie gangsterka pełną gębą to i tak nie brakuje zabawnych momentów jak np.taniec jednego kolesia na balkoniku zamiast strzelać to on się wygłupiał,nie wiem do sracza mu się chciało iść ale kiedy ten baran tańczył (po tańcu wnioskuję że to musiały być jakieś podejrzane rytmy) to nasz główny ziomek skakał z kanapy na kanapę,dobra przesadzam ale rzucał się tak zabawnie że od razu każdy kumaty połączy jego kocie skoki z grą Max Payne niestety ale to wyglądało komicznie:-/."Bandziory" bronią się budżetem czyli $200 000 a jak na takie pieniądze wyszła całkiem solidna przyjemna produkcja szkoda tylko że z happy bo myślałem że jak wszyscy giną to wszyscy.Ocena mocne 7.5/10 chciałem dać osiem ale końcówka mnie zawiodła miałem nadzieje że jeśli od początku było ostro to też tak będzie na koniec jakoś nie jestem fanem gdy w takich filmach główny bohater żyje choć było tyle momentów gdzie mógł zginąć.Pozdrawiam a "Shottas" polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones