PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704659}
5,5 226
ocen
5,5 10 1 226
Bangistan
powrót do forum filmu Bangistan
ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 3
Seniorita_Paulita

W takim razie poproszę o krótką recenzję :)

ocenił(a) film na 6
kazaam18

Film jest specyficzny :) Fabuła sama w sobie pozostawia wiele do życzenia, ale odbierając go w kategorii "parodia", i popijając go szklaneczką piwa, można się momentami uśmiać. Myślę, że taki temat mogli podjąć tylko hindusi (podobna tematyka "Tere Bin Laden" z 2010), chyba w żadnym innym miejscu na świecie, komedia o dwóch terrorystach próbujących wysadzić się na światowej konferencji religijnej by nie przeszła. Zwłaszcza, że w chwili obecnej to taki śliski temat. Początek filmu jest dość dziwaczny ale gdy akcja przenosi się do Krakowa, mamy prawdziwą gratkę dla fanów turystyki. Kraków pokazano przepięknie w każdym detalu! Byłam ciekawa, jak wypadniemy pod względem 'turystycznym' (głównie dlatego po film sięgnęłam) i chyba lepiej być nie mogło. Film filmem, ale jest to doskonale zaplanowana reklama polskiego miasta i jego piękna wizytówka za granicą. Dodatkowo widzieć polskich aktorów w indyjskiej produkcji, jest to dość niecodzienne i ciekawe doświadczenie. Muzycznie i aktorsko również bardzo poprawnie. Film dla: a) fanów Bollywood, których już nic nie zdziwi b)zainteresowanych turystyką. Ogólnie pełen absurdu ale jest to dość ciekawa interpretacja na temat różnic religijnych osadzonych w polsko-indyjskiej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 3
Seniorita_Paulita

Dzięki.
Wiesz może gdzie to znaleźć w polskiej wersji lub angielskiej?

ocenił(a) film na 6
kazaam18

na torrentach :)

ocenił(a) film na 3
Melcio

Tak, dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones