PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636868}

Bank Lady

Banklady
6,4 1 230
ocen
6,4 10 1 1230
Bank Lady
powrót do forum filmu Bank Lady

Trochę nie łapię tego ostatniego napadu od strony technicznej, tego wielkiego napadu.
Zawsze było mówione, że jest tyle wejść i więcej ludzi im trzeba itd. i lepszej broni i nagle jeden
karabin tak zmienił sytuacje? Nagle wejść jest mniej, ludzi mniej trzeba?

I Kurde skąd mieli magazynki? bo OK, zakładamy że rewolwery i pistolety łatwo im było zdobyć, typ
miał nawet chyba raz broń pół automatyczną ale już karabinu się normalnie nie da załatwić! ale
magazynki się da? nie ogarniam :(
czy tylko mi sie to nie trzyma kupy?

espe2h

Karabin ukradła z posterunku policji przecież.
Co do magazynków - podejrzewam, że Peter mógł mieć jakieś dojścia, skoro już trochę w tym wszystkim siedział.

espe2h

A co do uwagi o tym, że wcześniej dyskutowali o tym, iż ten ostatni skok wymaga większego nakładu ludzi i sprzętu, to myślę, że chodzi o to, że chcieli po prostu spróbować mimo wszystko i traktowali ten skok jako ostatni, czyli ten, który da im ich upragnioną wolność bez względu na ryzyko i ewentualne konsekwencje.

baluk

W ogóle mnie nie rozumiesz.
Skoro karabin jest tak trudno dostać, że aż trzeba go kraść z posterunku policji to magazynki też są ultra trudne. Zresztą na rynku nic nie ma bez popytu, więc i magazynków bez karabinów nie ma.
OK traktowali to jako ostatni skok, ale tam było zero trudności, zero miejsca na więcej ludzi ktorzy zrobią różnicę. Zakładam, że jak masz skok na więcej ludzi to samo wejście wymaga chociaż człowieka ekstra.

Smuci mnie to ale z czasem co raz więcej filmów widzę co robią z widza idiotę co ma przyjąć stan rzeczy jaki jest :/

ocenił(a) film na 7
espe2h

Zabiera Thompsona z magazynkiem (bęben 60 pocisków), w gablocie prawdopodobnie wyeksponowane jest jest jeszcze magazynek prostokątny z 30, Bank Lady zabiera oba, podczas ćwiczeń (z butelkami) możemy przyjąć że opróżniają bębnowy, zamienia na prostokątny i taki sam magazynek ma podczas ostatniego napadu.

Z radia się dowiadują że ich tożsamość została poznana, decydują się w akcie desperacji (mają do wyboru więzienie lub próbę ucieczki z kasą) na spontaniczny skok, wszytsko na jedną kartę, wiedzieli że za chwile pojawi się policja więc poszli na żywioł.

Co do trudności to chyba nie oglądałeś filmu do końca albo przysnąłeś, w banku była duża przestrzeń, klienci i obsługa która była w przewadze i się stawiała, facet dostał świecznikiem, musiał uderzyć bankiera, na koniec w panice oddał serię w kierunku garstki ludzi.

Sytuacje zmieniłaby chociażby jedna osoba która, uniemożliwiłaby uruchomienie alarmu lub będąc blisko obsługi sterroryzowała obsługę aby nie grali na czas, mogłaby wejść innymi drzwiami, potęgując osaczenie, a przede wszystkim lepiej kontrolowaliby jakby nie było spory tłumek ludzi.
Nawet kierowca zmienia sytuacje, ma za zadanie jedynie kierować prawdopodobnie nie doszłoby dzikiej jazdy i kraksy na drzewie.

ocenił(a) film na 7
RaptorSMG

Z ciekawości skonfrontowałem to z wikipedią "pudełkowy 18, 20 lub 30 nab. bębnowy 50 lub 100 nab.", w gablocie jest bębnowy a na dole zdaje się pudełkowy, jeśli było tam 100 naboi, to wystarczył na taką akcje, a pusty magazynek łatwiej dostać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones