PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866778}

Bar dobrych ludzi

The Tender Bar
6,5 5 941
ocen
6,5 10 1 5941
5,2 5
ocen krytyków
Bar dobrych ludzi
powrót do forum filmu Bar dobrych ludzi

DLACZEGO?!

ocenił(a) film na 7

Dlaczego mały JR jest brunetem o czarnych oczach, a dorosły JR to niebieskooki szatyn?
Czy twórcy są ślepi? To trochę kpina z widza.

liberty

Może się ufarbował i założył koloryzujące szkła kontaktowe... Taki miał kaprys. Nie czepiajmy się szczegółów. Pozdrawiam serdecznie, Paweł

pd_beatle

szczegóły tworzą ten świat, obserwatorzy dostrzegają detale, to nie czepianie się

liberty

Dlatego że Clooney nie odważyłby się mrugnąć dwa razy jakby nie chciał zrobić tego filmu. A tak historia dalej będzie zataczać wielkie koło. Przynajmniej aż do następnej żydowskiej zbrodni na jakiejś kulturze.

ocenił(a) film na 6
liberty

Od razu to zauważyłam. Dzieciak ma najdłuższe, najczarniejsze rzęsy jakie w życiu widziałam a później dorasta i po rzęsach oraz czarnych oczach ani śladu. Kpina

liberty

Też mnie to uderzyło na wstępie. Billy Magnuson mógłby być bardziej niepasujący, ale to już było wystarczające niedopasowanie. Równie dobrze mogliby dać Foresta Whitakera jako starszą wersję kolegi głównego bohatera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones