PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709605}

Barbie: Super księżniczki

Barbie in Princess Power
5,3 1 610
ocen
5,3 10 1 1610
Barbie: Super księżniczki
powrót do forum filmu Barbie: Super księżniczki

Jak zobaczyłam zwiastun pomyślałam hybryda fabuł Marvela.np. to pocałowanie przez motyla ( really -.-) to tak jakby Peter'a (Spider-mana'a) ugryzł pająk.Wiem ,że to bajka dla dzieci poniżej lat 8 ale niech już będzie zachowany jakiś poziom.

simsiara1234

Też dziś widziałam zwiastun, czasem oglądam filmy Barbie jak nadarzy się okazja, ale od dłuższego czasu te bajki schodzą na dno... Ogólnie fabuła nie jest zła, ale gdy usłyszałam o motylu, który pocałował główną bohaterkę i dlatego ma supermoce (facepalm) wyobraziłam sobie, jak małe dzieci skaczą po łące i szukają motylków, by być jak Barbie (już nawet by było lepiej, gdyby znalazła jakiś amulet).

Olka550

Przyszło mi namyśl, że tak samo mogło być po obejrzeniu przez dzieci Spidermana, które szukają pająków by być jak on.

miss_4

Tylko wiesz nie wszyscy kochają pająki i dzieci raczej by uciekały od do nich z krzykiem MAMO TAM JEST PAJĄK niż chciały by żeby je ugryzł a pocałunku motyla chyba prawie nikt się nie boi i nawet z chęcią takowego by szukał.

Olka550

Dzisiaj oglądałam bajkę z bratanicą i oczywiście są jawne aluzje do Spidermana jak spidermanowy ruch ręką żeby sprawdzić czy ma super moce, czy pytanie jej koleżanki czy ugryzł ją radioaktywny pająk. Jednak bajka jak dla dzieci jest spoko :) Moja 4-latka bardzo polubiła "Super Iskrę" :)

simsiara1234

Mi też od razu skojarzyło się to ze Spidermanem, który od ugryzienia pająka miał niezwykłe umiejętności. Fakt od paru lat nie mają już nowych pomysłów. Szczerze to ostatnio tylko nowe pomysły mają przy filmach, gdzie Barbie w nikogo się nie wciela (mam na myśli te filmy z jej siostrami). W tym roku też ma być nowy film o przygodach Babie i jej sióstr tylko na złość (jak zwykle) ostatni w tym roku.

simsiara1234

Szczerze to kocham stare Barbie, takie jak Roszpunka, Dziadek do orzechów, kilka nowszych np ta o Wróżkolandii i Syrenkolandii. To całe moje dzieciństwo i sentyment pozostał. Jednak to, co robią teraz to jest jakaś masakra, te nowsze Barbie ogłupiają po prostu. Pomysł twórców się skończyły i powstają takie powtworki jak to, albo Księżniczka i piosenkarka. Przesada!

PrimaRoyale

Syrenkolandia to chyba ostatnia dobra część jaką widziałam (i miałam na vhs!). Masz rację że Roszpunka, Dziadek do orzechów czy Jezioro łabędzie były pięknymi bajkami a potem... Widziałam "Ksieżniczkę i piosenkarkę" w telewizji - bez pomysłu, bez polotu, "zróbmy kolejny film o barbie, nie ważne czy będzie dobry" :|
P.S. Czy nikt nie skomentuje faktu jak bardzo Barbie ZBRZYDŁA porównując do wyżej wymienionych, starych filmów?

PrimaRoyale

mi się podobał Diamentowy Pałac - oryginalnie i ładne piosenki :)
A księżniczka i piosenkarka to przecież zrzynka z ich własnej Księżniczki i żebraczki (nawet piosenka ta sama...)

Agness_92

Na jesień ma się ukazać Barbie rock'n royals następna zrzynka z Barbie Księżniczki i żebraczki i wygląda na to, że to będzie bardzo podobny film do Barbie Księżniczki i piosenkarki. W tym filmie też będzie księżniczka, która będzie chciała śpiewać.

miss_4

Diamentowy pałac... wracają wspomnienia :')

simsiara1234

Jeszcze jedno prawie w każdym filmie jest jakaś księżniczka

ocenił(a) film na 6
simsiara1234

A ja po zwiastunie pomyślałam "Boże, takie głupie, że aż fajne" xD

simsiara1234

A mi się pomysł bardzo podoba, nie mogę się już doczekać! xD

Beeshop

Muszę Cię rozczarować.. ona się raczej nie rozbierze..

ocenił(a) film na 6
simsiara1234

Ja byłem z moją chrześnicą i kuzynką Ja mam 28 lat dla mnie to wiadomo bajka jak bajka ale monetami jak bym oglądał Dragon Ball :D wtedy co strzelały/ał kulami :D hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones