PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32770}

Bartok Wspaniały

Bartok the Magnificent
6,4 525
ocen
6,4 10 1 525
Bartok Wspaniały
powrót do forum filmu Bartok Wspaniały

Naprawdę urocza bajka i az trudno uwierzyć biorąc pod uwagę humor, że powstała aż 10 lat temu. Ten humor wydaje się taki nowoczesny :) Co więcej miło mnie zaskoczyła pod tym względem, że nie trzeba być dzieckiem by się przy tym bawić, a jeśli chodzi o walory estetycze, to jest po prostu wybitnie słodka i urocza. Bartok ma świetne teksty, zwłaszcza jak się przedstawia i ten ruch bioderek ;), a ta cała Piloff to taka rozbuchana erotycznie samiczka hehe Nie no, naprawdę fajny filmik. Tylko koniecznie polecam oglądać w wersji oryginalnej, bo głosy są znakomicie dobrane i zagrane, zwłaszcza właśnie Bartoka i ekstatycznej Piloff. Co zresztą nie dziwi, bo głosu użyczyła jej Jennifer Tilly, a komu jak komu, ale jej sexapealu nie brakuje ;) I jeszcze ta postać Baby Jagi :) Całość kojarzy mi się stylem z filmami Tima Burtona. Koniec końców pozytywna bajka "bez przemocy" i dla dzieci i dla dorosłych.

użytkownik usunięty
Eleonora

Tim Curry się też spisał - pamiętam, że jako dzieciak się bałem tej czaszki : )

ocenił(a) film na 7
Eleonora

No inaczej jak bez lektora nie da się obejrzeć :), wiem bo miałem oryginalną wersję na kasecie. A poza tym w pełni się zgadzam że to genialna bajka. Nie ma znaczenia z którego jest roku ani jakiej produkcji bo po prostu rozwala każdego :)
Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones