PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32770}

Bartok Wspaniały

Bartok the Magnificent
6,4 525
ocen
6,4 10 1 525
Bartok Wspaniały
powrót do forum filmu Bartok Wspaniały

Czy wie ktoś czy ta bajka ma polski dubbing? A jak tak to gdzie go można znaleźć??

maly_mozg

Wiem, że na 100% oglądałam ta bajkę kiedyś na Polsacie, ale nie mogę sobie przypomnieć, czy był dubbing. Znając Polsat, pewnie dali lektora. Ale wydaje mi się, że dubbing jest. Poszukaj w Internecie, a ściągnąć może będziesz móc na www.torrenty.org ;)

ocenił(a) film na 10
maly_mozg

Ja znam wersję z lektorem zgrywaną z tv albo taśmy video - raczej to drugie - i tam jest lektor, a nie dubbing. Z tymże nie polecam tej wersji. Jak się ją oglada film wydaje się wprost kiepski. Dużo lepsza jest z napisami, bo te oryginalne głosy normalnie wymiatają :) i wtedy widać, że to naprawdę udana produkcja potrafiąc bawić także dorosłych.

maly_mozg

Na Polsacie puszczana jest wersja lektorska - (lektorem jak puszczali to ostatnio był Janusz Kozioł)

owoc_232

Ci, którzy wymyślili lektorskie wersje dla niektórych animowanych filmów, to chyba poupadali na głowy. Mam pomysł, kto kogo mógłby dubbingować w ,,Bartoku Wspaniałym'':
Bartok - Robert Rozmus
Zozi - Waldemar Barwiński
Ludmilla - Antonina Girycz-Dziedzinisiewcz
Baba Jaga - Lidia Sadowa
Szkielet - Wiktor Zborowski
Pilloff - Agnieszka Mrozińska
Książę Iwan - Miłosz Konkel
Vol - Jan Peszek
Mały chłopiec - Jakub Jankiewicz
Mała dziewczynka - Zuzanna Jaźwińska
Dla Oble nie znajdę aktora dubbingowego, bo on nie mówi spójnie jak człowiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones