PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91994}

Basen

Swimming Pool
6,6 22 133
oceny
6,6 10 1 22133
6,9 14
ocen krytyków
Basen
powrót do forum filmu Basen

Niezwykle zmysłowa i seksowna opowieść, w której rzeczywistość miesza się z fikcją. Jednak tego tak naprawdę dowiadujemy się dopiero w ostatniej scenie. A przez cały film? No właśnie. Dopiero teraz zdałem sobie z tego sprawę. Przez 100 minut siedzimy przed ekranem i tak naprawdę nic się nie dzieje, a ogląda się wprost wspaniale. Wciągnęła mnie ta opowieść. Ma niesamowity przesycony erotyzmem, a nawet trochę oniryczny klimat. Od kiedy w domu pojawia się Julie coś wisi w powietrzu. Widz spodziewa się konfrontacji... W końcu dwie kobiety w jednym domu to nic dobrego. Cóż, niby na samym końcu wszystko się wyjaśnia, ale Ozon wciąż pozostawia pole do interpretacji. I bardzo dobrze! Właściwie oglądało mi się film bardzo dobrze, ale dopiero przewrotne zakończenie dodaje smaczku temu kryminałowi. Polecam.

ocenił(a) film na 8
Albertino

mam identyczne odczucia co do filmu.

bardzo klimatyczny (lubię takie), wciągający.
julie jak narkotyk - piękna, zmysłowa, odurzająco niebezpieczna. zakończenie - zaskakujące i daje dużo do myślenia, jego interpretacji szukałam na forach, bo nie dawało mi spokoju, aż nasyciwszy ciekawość - stworzyłam własną

senny nastrój i basen, wokół którego toczy się historia tej opowieści

polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones