PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91994}

Basen

Swimming Pool
6,6 22 140
ocen
6,6 10 1 22140
6,9 14
ocen krytyków
Basen
powrót do forum filmu Basen

NUDY!

ocenił(a) film na 8

Film zacząłem oglądac z wielką nadzieją ze bedzie naprawde ciekawy.Niestety jest beznadziejny,pod koniec nie wiedziałem co mam ze sobą zrobic zeby wytrzymac do konca.W zakonczeniu też nie wiem o co chodzi.Zawiodłem się okropnie:-(Papa

Mikimoto_

Masz u mnie oscara za przenikliwość , błyskotliwość i za całokształt(Twych ulubionych filmów). P.S.-dopisz sobie Pocemony.

cichy00

Jeszcze jedno:w nicku dopisz sobie jeszcze że chodzi o rok urodzenia bo co bystrzejsi moga sie nie domysleć...Najlepiej całym zdaniem.

ocenił(a) film na 4
cichy00

Uhhh, ileż w Tobie agresji... Pytanie tylko po co się dowartościowujesz poprzez takie posty skoro jesteś taki zajebisty...

ocenił(a) film na 4
Mikimoto_

Widać nie chciało Ci się pojąć końcówki tak samo jak nie chciało Ci sie oglądać całego filmu. Mi udało się jakoś wytrwać w stanie skupienia (choć też możył mnie sen) i finał jest dla mnie oczywisty:)

Groszek

OOOOOOOO Dawno tu nie byłem-co się sadzisz biedny groszku?-nawet sam chłopaczyna się nie przejął a ty tu za adwokata i dobrego wujka robisz."...finał jest dla mnie oczywisty"-jaka przenikliwość...normalnie aż bije inteligencją....Pozdrawiam "Punishera" z twoich ulubionych...he he...

ocenił(a) film na 4
cichy00

Nie pojmuję Twojej logiki w tym zdaniu... adwokatem filmu, tak? Chyba nie. Jeśli "chłopczyka" - naucz się pisać zanim zaczniesz się do mnie zwracać. I proszę o duże litery w wyrazach jako formach grzecznościowych. I kto tu bije inteligencją... :(

Groszek

Tłumaczenie dla.... powiedzmy..."wybranych" żeby Kogoś czasem nie urazić : "chłopaczyna"-wiejski chłopek , żartobliwe określenie(nie napisałem"chłopczyk" bo miałem taki kaprys) Za adwokata chłopaczyny uważam Ciebie . Na końcu zacytowałem Twoje zdanie gdyż biło z niego samouwielbieniem z powodu zrozumienia filmu . Zgodnie z Twoją prośbą używam dużych liter i nie wiem czy wiesz ale we wcześniejszych wypowiedziach celowo użyłem małych . Nie spodobało mi się że wcinasz się na 3 ego nieproszony . Wciąż uważam że mialem prawo uswiadomić wiejskiego głupka o stanie jego IQ w związku z jego bezdennie głupim komentarzem i dalej nie pojmuję w jakim celu tu się wciąłeś????Spodziewałem sie raczej jego komentarza do czego miał "prawo" ale do czego tu Ty????????????????????????Idż na basen...

ocenił(a) film na 4
cichy00

Słuchaj. Jeden żartobliwy i wątpliwie obraźliwy post spowodował kilka jak najbardziej obraźliwych z Twojej strony. Radzę zacząć oceniać siebie, nie innych, bo wychodzi na to, że jesteś zwykłym chamem. Szacunek należy się każdemu, kto nie obraża innego - "chłopaczyna" tego nie zrobił. Możliwe, że jego problem polegał na tym, o czym napisałem w jednym z poprzednich postów - Ty tego nie wiesz. Co do samouwielbienia - kolejna bezpodstawna ocena drugiej osoby - nie moja wina, że końcówka filmu jest czytelna dla w miarę uważnego widza. Trochę samokrytyki, facet - samouwielbienie widzę w Tobie. Samouwielbienie z racji wybitnej inteligencji, gustu i misji czyszczenia świata z ludzi, którzy z pewnych względów Ci nie pasują. Dziękuję, nie skorzystam z propozycji, Tobie natomiast proponuję wracać na zebranie Młodzieży Wszechpolskiej. Żegnam.

Groszek

Jak można mówić o swoim poście "żartobliwy" ?- to żenada....Chłopaku-co ja oczyszczam?-napisałem do niego tylko po to żeby się zastanowił .
Na zebranie nie pójdę bo boje sie że mógłbym tam spotkać więcej roslinek strączkowych....Z przykrością muszę Cie powiadomić że nie odpowiem na Twój kolejny felieton jakikolwiek by nie był elokwentny(zbytnio nie licze na to)...tak mi przykro...składam jeszcze tylko samokrytykę i idę odpokutować moja winę....zegnaj o łupino wszechswiata...

ocenił(a) film na 4
cichy00

Prawda w oczy kole, co? Oczekujesz od kogoś zastanowienia się, a z tego co widzę sam nie jesteś do tego zdolny. Żałosny jesteś - kilka zgrabnych i pustych zdanek z Twojej strony i to wszystko. Pa forever.

ocenił(a) film na 8
Groszek

Cichy - frajer z ciebie. Zacznij szanować zdanie innych wiejski śmieciu:) Dowartościowujesz się obrażając innych??Gratuluje:)Założe się ze sam siebie nienawidzisz i w ten sposób się uskrzydlać dupku:) Także miłego dzionka poparpańcu:)

ocenił(a) film na 8
Mikimoto_

Aha Cichy - głąbie:) Nie odpisywałem na twoje "inteligentne" komentarze bo nie miałem dostepu do netu:) nie schlebiaj sobie, twoje kometarze mnie nie rozwaliły:) Cóż...zreszta to chyba nie dziwne...nie jest w stanie mnie obrazic jakiś burak:):):):):):):) I jeszcze jedno Groszkowi może się podobać cokolwiek i ty nie masz prawa tego komentować:) Jesli jednak to robisz, to swiadczy tylko o tobie dupku:)

Mikimoto_

Panowie! nie dyskutować, nie chrzanić, a pomóc Mim!

zaraz mnie szlag trafi--)płyta z filmem bezczelnie się zacina
i od godziny staram się oglądnąć zakończenie

powoli dochodzi do mnie, że nie da rady....

w związku z tym proszę o pomoc
(nie wiem kompletnie co się dzieje od momentu kiedy July odjeżdża)

Mikimoto_

Mikimoto - LOL piszesz, że Basen jest beznadziejny, a wyświetla się, że oceniłeś na 8/10 i dodałeś do ulubionych :D schizofrenia, hipokryzja, błąd systemu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones