PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104671}
6,6 1 564
oceny
6,6 10 1 1564
Batman: Dead End
powrót do forum filmu Batman: Dead End

jedno ale

ocenił(a) film na 7

Film w swojej kategorii mógł być prawdziwą perełką gdyby nie ta walka z Predatorem. Ta nawalanka wręcz zepsuła cały efekt. Batman nie miał szans w walce z tym kolosem, a tutaj wymieniali sobie ciosy jak równy z równym. Powinien go załatwić jakimś fortelem. W komiksie było o to o wiele lepiej rozwiązane.

Bob Kane jako scenarzysta. FW znów zadziwia.

ocenił(a) film na 7
Rezun

Czasem warto zajrzeć również na imdb.com

Writers:
Sandy Collora (written by)
Bob Kane (characters!)

ocenił(a) film na 7
Redox

Na FW to funkcjonuje jako "materiały do scenariusza" mądralo.

ocenił(a) film na 7
Rezun

właśnie to próbowałem Ci przekazać

ocenił(a) film na 7
Redox

Że co? Co twoja informacja miała mi przekazać? Dobrze wiem kim był Bob Kane.

ocenił(a) film na 7
Rezun

Cieszę się

Rezun

Mnie to nie wyglądało na walkę równego z równym. Była to raczej walka dość rozpaczliwa, zwłaszcza pierwsza jej część, z uwagi na fakt, że Predator nic sobie nie robił z ciosów Batmana, za to rewanżował się uderzeniami, które posyłały go na podłogę, albo na pobliską ścianę. Gdy doszło do walki na ostrza, Nietoperz radził sobie już lepiej, ale i tak głównie uchylał się przed ciosami. Wygląda na to, że finale tego pojedynku Predator zwyczajnie przedwcześnie uznał, że wygra, i dał się "zrobić" na zwinny unik, po którym dostał w bok.

A co do komiksu, to choć wiem, że był takowy, nie czytałem go. Można prosić o streszczenie?

ocenił(a) film na 7
Der_SpeeDer

pierwszej części nie mam ale mogę streścić drugą

po wygranej walce z predatorem Batman zaczął ścigać Terraro - grupę przestępczą handlującą narkotykami. no i wszystko ładnie pięknie tyle że z kosmosu przylatuje statek łowcy (predzia) który chce za wszelką cenę zniszczyć batmana. okazuje się że jest on znacznie silniejszy i zwinniejszy od poprzedniego drapieżcy, a na swojej planecie jest poszukiwanym nr.1 . no i dalej to chyba wiadomo o co chodzi:)

gizmo666

Dzięki, ale chodziło mi o takie bardziej szczegółowe streszczenie, no i obejmujące całość komiksu, a nie pomysł wyjściowy.

ocenił(a) film na 7
Der_SpeeDer

oł to już nie pomoge... użyj wszechwiedzących gogli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones