PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104671}
6,6 1 564
oceny
6,6 10 1 1564
Batman: Dead End
powrót do forum filmu Batman: Dead End

ten film to taka lipa że szok ...postać batmana normalnie nei wyrabiałem ze śmichu jakiś przygruby aktor w t-shercie ze znaczkiem nietoperza i lateksowa tandetna maska porażka

ocenił(a) film na 7
przmemo666

sam jesteś porażka ;) ten film to dzieło ,,amatorów", kręcony był na psim budżecie, a mimo to jest ziszczeniem marzeń każdego nerda/geeka. Batman vs. Alien vs. Predator? Kto nie chciał by tego zobaczyć? :) Batman wygląda tak jak wyglądał w komiksie, natomiast wygląd Aliena i - co ważniejsze - Predatora, jest iście boski i zapierający dech w piersiach. Film ma klima, wiele fajnych ujęć - Batman wstający z kałuży przy dźwiękach monumentalnej muzyki, majestatycznie wlokący za sobą pelerynę. Muzyka, oświetlenie, gra aktorów - w końcu nie zawodowych - wszystko to tworzy ciekawy, niepowtarzalny klimat. A konfrontacja Gacka z Predatorem wygląda zachwycająco - naprawdę dobra choreografia walki. Nie wiem więc na tu narzekać?

ocenił(a) film na 9
Picard

miałem to właśnie napisać xD
to czego u nolana nie zobaczymy, czyli usunięcie realizmu, a danie klimatu batmana, arkahm asylum i do tego aliens and predator, filmik super i szkoda że nie ma pełnego filmu :/

daken

Dokładnie panowie. Może faktycznie można by odrobinkę poprawić strój batmana, ale może tylko pod tym względem, żeby ubranie nie marszczyło się i było bardziej dopasowane do ciała.Ale reszta filmu to mistrzostwo świata. Klimat miażdży i według mnie, żaden film pełnometrażowy nie nie miał tego czegoś, co ma ten filmik (jedynie Burton dawał sobie dobrze radę).

Polecam jeszcze to mini dzieło: http://www.youtube.com/watch?v=Cl9zoeT8pVo&feature=related

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones