PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510}

Batman i Robin

Batman & Robin
4,8 64 702
oceny
4,8 10 1 64702
2,9 16
ocen krytyków
Batman i Robin
powrót do forum filmu Batman i Robin

żałosny film

ocenił(a) film na 1

a scena z bart kartą mnie zabiła...

ocenił(a) film na 3
tyskacz87

Zgadzam się, że bardzo kiepski. Może mam wystawioną wysoka notę, ale to dlatego, że od czasu ostatniego obejrzenia minęło wiele lat i aż tak mnie to wszystko nie raziło. Teraz to się nawet boję obejrzeć ponownie. A Jeżeli ktoś by chciał poznać moją opinię na temat serii to zapraszam tutaj:
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/09/sequel-slayers-cz4.html

tyskacz87

Mam wrażenie, że ten film chciał sparodiować sam siebie. Może gdyby przedstawiono go jako głupawą komedię klasy B, lepiej by na tym wyszedł. Zwłaszcza, że np. Uma Thurman grała właśnie w taki sposób, jakby przyjęła podobne założenie. Dlatego czuję się rozdarta, bo gdyby stworzyć to jako parodię, mógłby być super. Jeśli jednak zestawić tę produkcję z dziełami Burtona, to naprawdę nie chce się wierzyć, iż ktoś mógł wpaść na pomysł, aby dalej rozwinąć tę historię w taką chałę.

tyskacz87

hejterzy na madagaskar!

tyskacz87

A mnie się podobała rola Arnolda widać że świetnie się bawił w tym filmie choć faktycznie średni film w porównanie z Barmanem z 1989r gdyby tu był Keaton było by lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones