PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1024}
7,3 191 390
ocen
7,3 10 1 191390
7,7 34
oceny krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Lepszego aktora nie mogli obsadzić i już nigdy nie obsadzą.

ocenił(a) film na 6
ulifont

Owszem - zagrał świetnie, ale nie można powiedzieć, że nie będzie kogoś lepszego.

Gaienne

Ledger zagrał gorzej.

ocenił(a) film na 6
RustyRyan

Ledger również grał dobrze Jokera, wykreował swojego charakterystycznego, tak jak swojego miał Nicholson.

Gaienne

Wiem, ale fizjonomia Nicholsona sprawiła, że w momencie każdy z nas uwierzył, iż to prawdziwy Joker, bezwzględny, komiksowy, natomiast Ledger pokazał wnętrze i bardziej ludzką twarz antagonisty Batmana.

ocenił(a) film na 6
ulifont

Tak, to dwóch różnych Jokerów tak naprawdę, dlatego raczej nie można powiedzieć jednoznacznie, który aktor go zagrał lepiej.

ocenił(a) film na 8
Gaienne

Lubie obie wersje ,ale wg mnie najlepszym Jokerem jest wersja Johna Dimaggio z animówki 'Batman : Under the red hood' . Tam Joker ma charakter zbliżony do obu jokerów - jest bardziej szalony i niebezpieczny,tryskający wisielczym humorem i często śmiejący sie w obłąkany sposób .

ocenił(a) film na 6
dawid10809

Z tym też się zgodzę :) Oglądałam i stwierdzam, że świetne :)

ocenił(a) film na 8
Gaienne

Ogólnie ,to uważam utrh za jedną z najlepszych ekranizacji komiksów. Dla mnie ten film to już jubileusz bo tam pierwszy raz zobaczyłem na ekranie Jasona Todda którego lubie od zawsze.

RustyRyan

Ciężko porównać bo postacie są zupełnie inne ale wedlug wiekszosci Ledger zagrał 100x lepiej xd Średnie ocen i nagrody to potwierdzają.

ulifont

Mistrz! :)

ulifont

Mogli, Carrey i Dafoe urodzili się do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones